adapter on minu reaktsioonikolbi külge kinni jäänud

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Tere,
Kiire küsimus;
minu adapter jäi reaktsioonikolbi külge kinni. ( seal oli palju soojust ja rõhku, ja ma manupuleerisin mõnel korral reaktsioone, kattes tagasivoolupääsu sekundiks tumbaga). Kasutasin Ai/Hg btw.
On mingeid soovitusi?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pange adapter keeva vee alla või kasutage oktaani branderit ja proovige seda lahti. Parem 20 väikest vasakpoolset paremat kui üks tugev parem, sest siis murdub see.

Te ei kasutanud vaseliini
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kuumutage naissoost osa kuumaõhupüstoliga, fööniga koos pihustiga, kuumaõhu jootmisjupiga, kuumutage ühtlaselt ümber ja ainult naissoost osa. Kiigutage osi vasakule-paremale ja tahapoole ning seejärel keerake kõvasti. Ei toiminud? Lisage paar tilka kontsentreeritud väävelhapet paariks tunniks, et see saaks vuugile imbuda, peske maha, proovige keerata, kui ei õnnestu, rakendage uuesti kuumust ja proovige uuesti.

Ei toiminud? See on koht, kus ma purustan vähem väärtusliku osa, et päästa olulisemat.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Nii sai neid lahutatud ( ilma lõhkumisteta) .
Thx vihjeid poisid.
Ma soojendasin naissoost ühenduskohta ja väänasin seda ( keevituskindadega, nii et ei saanud mingit haaret) ei õnnestunud.
Siis kasutasin koputavat haamrit ( kummipea) ja andsin sellele umbes 1000 minikoputust ( sõna otseses mõttes ei kasutatud mingit jõudu , ainult vibratsiooni vajadusteks). Siis hakkas vetsu tihvtide vahel juhuslikult, ja ma tean, et see oli see hetk! tõmbas selle välja sirgjooneliselt ( ikka oli nagu jõudu vaja, aga kahju ei olnud)
Olen nüüd õnnelik! Et uhiuus kolb ei ole kahjustatud tänu odavale hiina 24/40 adapterile paarist dollarist...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See kõlab natuke nagu.....

Noh, lihtsalt selleks, et ei tekiks arusaamatusi:

Vasak on mees ja parem on naine

IVs98gcbQ2
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Jah minu kolb: oli ns 29/32( nii richt ühine pilt, kui naissoost osa)
Adapter : 29/32 kuni 24/40 (isasosa oli kolvi emasosas kinni)
Adapter naissoost osa meessoost kondesorile(24/40)
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kuumutuspüstolid on väga kasulikud sellistes õnnetutes olukordades; samuti on 15$ grillkindad, mis võimaldavad teil kuuma klaasi haarata. Hea föön on sama hea kui soojapuhur, kuid võib võtta kauem aega, et klaasi eraldamiseks vajalikule temperatuurile kuumutada.
 
Top