Reklaam edasimüüjatele?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kuidas te reklaamite ja saate kliendibaasi? Keegi ei usalda teid, kui inimestel ei ole olnud edukaid tellimusi. Isegi siis, kui teil on olnud vaid mõned kliendid, ei tundu see olevat piisav, et saada tõmbejõudu. Kuidas te lihtsalt oma nime seal välja saate? Ei ole palju kohti, kus reklaamida.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kõigepealt peate turul oma pakkumise tegema ja klientide meelitamiseks võite jagada tasuta näidiseid - see on parim reklaam tootele ja teie teenusele.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okei, tänan teid nõuannete eest!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sa pead tegema Sample Action kvaliteetsest materjalist ja seejärel saatma neile kõik lõigatud tellimused, odava kvaliteediga ja ei kuluta palju aega ja raha, et teha hea vargus. See kõik.
Oh, lisage igas jaotises midagi sellist nagu AAA\+++, PURE 99,9% kirsi kiiruspasta ise A-Oil Secret Formula
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
See sõltub sellest, milliseid summasid te tegelete, mis on teie sissetulek ja kui palju te valmis kulutama reklaami jaoks.
Reklaamid selles äris on kõik.
Kui te olete algaja, alustage sellest foorumist, tehke rohkem tasuta proove, küsige rewiews.
Tee rohkem fotosid kaupade, märgid, kvaliteedikontrolli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mida te loodate müüa? Inimesed küsivad minult iga päev soovitusi, nii et te tahate olla selles nimekirjas. Kui see on mingi5hing, millega ma ei lollita, siis teen proovi saajatele küsimustiku, et veenduda, et saate põhjaliku hinnangu.
Valige oma proovi saajad hoolikalt, nad peavad olema elanikud, kuid neil peaks olema kogemusi ravimiga. On paar ülevaadet ja mees on nagu: "See kokaiin on vinge! See on esimene kord, kui ma seda teen!"
See on kasutu arvustus. See on kohustuslik, et ma saan tasuta proovide puhul eeliskohtlemist, kuna ma olen mod (tõesti), kuid ma teen teiega koostööd, et lihtsustada saatmise maksmist, või ma sageli lihtsalt ostan neid. Vajaduse korral teen keemilise analüüsi ja ostan testikomplekti. Ma hoian fent teste ja benso teste ja paar laia reagentide ümber
 
Top