Nõuanded selle kohta, kuidas tõenäoliselt ohutu amfetamiini sünteesi saab ette võtta noob

Cryptohippo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tere hämmastavad inimesed, ma oletan, et enamik teist on professionaalsed keemikud või vähemalt kõrgema haridustasemega selles valdkonnas.
Ma ei ole. 16 aastat tagasi mõtlesin, kas ma kunagi suudan omaenda amfetamiini teha ( ive reaserched selle toote mõju iga päev viimase 20 aasta jooksul). Tol ajal oli ainus kättesaadav ressurss anarhistide kokaraamat, nii et ma jäin hästi eemale.
Kuna vaatasin sellel foorumil videot, mis näitas protsessi samm-sammult, olin üllatunud, kui lihtne see tegelikult tundub. Palun andke keegi nõu, kas seda saab ettevaatlik, kuid kogenematu inimene (see on mõeldud ainult isiklikuks proovimiseks) ohutult teha. Samuti, et olla väga selge im ei ole huvitatud metamfetamiini sünteesi.
Iga nõuanne palju appriciated.
Tervitused
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Amfetamiini saab sünteesida inimene, kellel puuduvad keemiateadmised. Kuid väga vähesed inimesed suudavad seda esimesel korral õigesti teha. Kui kõvasti pingutada, võib mõne katse järel saavutada väga häid tulemusi. Peamine on kogemus.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Proovige seda väikeses mahus, kuni saate seda. see on väga lihtne. lihtsalt olge ettevaatlik elavhõbedakomponentidega. kõigepealt veenduge, et teil on kõik nii ohutu kui võimalik. kindad, laborikittel, ventilatsioon, silmakaitsevahendid. hingamisaparaat, silmapesupunkt, hädaabinõu, tulekustuti. kui teil on vaja abi, küsige lihtsalt. palju õnne.
 
Top