Nõuanded väikesemahulise sünteesi õigusliku katte kohta

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma olen siin uus. Tahaksin alustada väikesemahulist sünteesi, peamiselt selleks, et õppida ja nautida oma tootmist. Algajana mõtlesin minna sünteesiga "Kõige lihtsamate retseptide" osast P2NP ja seejärel amfetamiiniga.

Ma ei kavatse teenida kasumit, vaid sünteesida piisavalt oma ja sõprade tarbeks. Nii et ma arvasin, et võiks olla huvitav, kui oleks seaduslik katteallikas mittetulundusühingu kujul, näiteks "amatöörkeemia ühing", mille eesmärk oleks sünteesida seaduslikke ühendeid koos keemia õppimisest huvitatud amatööridega. Usun, et see muudaks lihtsaks põhjenduse, miks ma tellin mõned reaktiivid või lähteained (näiteks nitroetaan või n-butüülamiin).

Kas te arvate, et see on hea mõte? Või on parem luua fiktiivne firma? Või proovida tellida invidualina? Ma elan Euroopas (EL), kui see aitab. Tänan juba ette nõuannete eest!
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Seebi ja lõhnaainete valmistamine? Ostke mõned mittekirjeldavad eeterlikud õlid, et neid usutavalt eitada.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Ärge langege sellesse lõksu, et kaanepilt päästab teid.

Seega mõtlesin, et võiks olla huvitav juriidiline kate mittetulundusühingu, näiteks "amatöörkeemia ühingu" kujul, mille eesmärk oleks sünteesida seaduslikke ühendeid koos keemia õppimisest huvitatud amatööridega. Usun, et see muudaks lihtsaks põhjenduse, miks ma tellin mõned reaktiivid või lähteained (näiteks nitroetaan või n-butüülamiin).

Tahaksin, et te loeksite seda paar korda uuesti, et mõista, kui mõttetult see kõlab. Mittetulunduslik amatöörkeemiaühing, mis ostab nitroetaani.

Nitroetaan on KUUM. Nitroetaani müüki võib kontrollida DEA isegi teistes riikides. Amatöörkeemiaühing või mitte, te peate need potentsiaalsed kuumad tellimused üksteisest lahus hoidma.

Mida rohkem te oma ostud jagate, seda turvalisem on see. Kui otsite katet, siis kõige lähemal on kosmeetika/isikuhooldus/parfümeeria tootmine.
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kas nitrometaani saamine on sama problemaatiline?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ei see on tavaline kütuselisand ja seda kasutatakse RC-autodes, kuigi teie jaoks võivad kehtida kohalikud piirangud, ma ei ole kindel teie seadustes
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
nitroMEthane, mitte nii palju , nitroEthane JAH !
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
See oli suurepärane idee, kuigi tundub, et see ei tööta ma olen proovinud kõikvõimalikke apteegi eeterlike õlide lõhnasid sureb ja teid ahistatakse lõpuks see on lihtsalt üks neist asjadest
 

Edeleanu

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Lõpuks tellisin veebis tarnijalt väikese koguse nitroetaani, mis ei esitanud küsimusi kasutusotstarbe kohta, ja lasin selle oma aadressile saata. Ma arvasin, et selle omamine iseenesest ei ole ebaseaduslik, nii et praegusel hetkel ei riku ma minu teada ühtegi seadust. See oli küll kallis (100+ eur 500ml eest); nitrometaan tundub veidi odavam, kuid praegu ei ole mul seda vaja. Järgmisena tellin n-butüülamiini ja bensaldehüüdi, ei ole kindel, kas ma tellin need koos või mitte, aga ilmselt sõbrale igaks juhuks.
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ma tegin midagi sarnast,ma läksin vist siiski veidi üle parda. Ma avasin teadusfirma. Ärilitsentsiga ja kõik. See ei olnud odav,aga meelerahu on hindamatu!
 
Top