Hoiatus. Ärge kasutage SIM.

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Samal ajal, kui ma kirjutan seda postitust, saan mõned madalad andmed SIM-i lihtsa 0/päevase exp-i kohta.
Piisab sellest, et saata teile 1 SMS passiivse tasulise koodiga ja saatja saab juurdepääsu kuulda kõiki asju, mis teie telefoni ümber käivad.
Sa ei saa mingeid teateid, isegi sms, selle peidetud.
Pärast SMS-i saatmist *häkker* saab kõne, ja ta saab kuulda non-stop heliliiklust teie telefoni dünaamikast. (umbes 1 tunni jooksul)
Katsetasin seda ise ja olin šokeeritud.
Nõuanded:
1. Ära räägi kellegagi äriasjadest, kui mõni telefon on sinuga samas ruumis!
2. Ärge öelge mingeid triger sõnu, mis võivad tabada ebaseadusliku kraamiga.
3. Uuendage oma telefonid kohe pärast uue uuenduse tulekut.

(Testitud Ukraina gsm net, minu 2 telefonid)
Aga see isegi töötab igas riigis, kuid piiridel.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Kas te saaksite meile selle loomiseks õpetust anda ?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ainus asi, millest ma olen kuulnud, on nn " vaikne sms", mis on olemas telefoni asukoha määramiseks raadiosüsteemi kaudu, ilma GPS-i või muu selleta.

Sõltuvalt teie riigist suudab politsei ainult uurida edasi (ei ole kindel) 2 kuud.
Kui sul ei ole palju varjata, puhasta oma Apparent ja multimeedia seadmed ja peaks olema korras, kui sa hoiad jalad paigal järgmised paar nädalat bseeve olukorda.

Lisaks sellele, et selle meetodiga ei ole võimalik telefoni otse 100% kohapeal jälgida.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

imo. see ei ole tõesti teha vahet. minu nõuanne kui mitte professionaalse, kuid samuti ei ole n00b on:

- root oma telefoni, mis annab teile juurdepääsu SU seaded, ja siis saate muuta palju rohkem seaded ja info, mis on suht lihtne saada igaüks, kes sai natuke IT oskusi.

- kontrollige kõiki oma ühenduse seadeid! ( Veendu, et Sul poleks avatud porte, lülita GPS ja kanalite hoiatused (nagu katastroofi- või hädaabiteated) välja.

- kontrollige ja eemaldage kõik mittevajalikud rakendused ning lülitage välja kõik load ja automaatne aruandlus, mida kasutate.

- ei ole kindel, kuid, kasutades dummy eSIM kõlab parem kui kasutada tavalist SIM-kaarti
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
PS. tundub, et LoRa Meshtastic võib tulevikus olla hea kommunikatsioonialternatiiv või vana hea kandepidi pidi. ;)
 

CrazyMarliey23

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 6, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
on meshtastic midagi sellist nagu walkie talkie, esim on samuti hea alternatiiv
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
jup, on midagi walkie-talkie või amatöörraadio ja mobiiltelefoni ristandit. detsentraliseeritud off grid sidesüsteem :)
 
Top