Alternatiivne ketamiini süntees

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ok, seega vajan ma alternatiivset K-sünteesi, kus ma saan Oxo kinnitada 4 positsioonis, mitte 2 positsioonis.

Ainus süntees, mis tundub kaugeltki võimalik olevat, on uus Iraani süntees, kuid oksofenüüli asendamine 1,4-diokso-fenüülrõngaga ja seejärel okso lõhustamine desoksüdeeriva ainega pärast 4-okso kaitsmist .... abil. (Mis töötaks siin kõige paremini ja kuidas kaitsta selektiivselt ainult 4-okso, mitte 1?)?

Kui keegi oskab mulle mingeid näpunäiteid anda, oleksin väga tänulik. Eeldan, et pärast desoksüdatsiooni järgin lihtsalt ülejäänud sünteesi täpselt, eks?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Ma ei tea, kas te saate siinkohal vastuse. Ketamiin näib olevat äärmiselt tujukas, et saada elujõulisi saake isegi kogemuste ja heade seadmete abil. Loodan, et leiate vastused, mida otsite.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Olen vaadanud ajakirju ja kuigi ma olen amatöörkeemik, kellel on palju kogemusi selles valdkonnas... Mis siis, kui tsükloheksüülrõngas stabiliseeriti kahe kaksiksidemega enne töötlemist 2-Cl-fenüüliks. Sa peaksid neid siiski siduma ja metüülsilda põhisünteesi puhul peaks fenüül hoidma, eks ole?
See tähendab, et kui ei taheta tsükloheksüüli oksosidemeid segi ajada.

Niisiis; (vt. pilti allpool)

Igatahes see on ligikaudne idee, võttes ära kõik reaktsiooniks vajalikud reaktiivid.

Kas see toimiks nagu ketamiiniga või on see metüülside lahutamatu osa topeltsideme loomisest 2 juures? Kas seda ei saaks välja filtreerida, kui tal ei ole kuhugi minna? Või muudaks see asja veelgi keerulisemaks, kui lisataks juhuslik süsinik kuskil Ketamiini põhikehas?

Isegi siis, kui see metüülside, kuhu iganes see ka ei jääks, saaks üsna kergesti demetüülitud, ilma et see muudaks ülejäänud ühendit, või?

Ma saan aru, et Ketamiin on esmajoones rabe, aga ütleme, et see on kivikindel, siis see reaktsioon toimiks ju?

Kas molekuli tugevdamiseks on mingi võimalus? Ma räägin siinkohal suurest mastaabist, seega aatomiliselt tugevdada kõiki sidemeid teise ainega enne reaktsiooni toimumist ja pärast seda lihtsalt eemaldada.
Kas fluorometaanhape töötaks? (Lihtsalt selleks, et seda veidi polsterdada, et fluor ei rikuks reaktsioonis midagi ära, nagu asendaks kloor jne!)

Nagu ma ütlesin, ma olen rohkem neuroloogia poolel psühhoaktiivsete ainete, nii et palun olge õrnad!

PS; Methyltriodiid on mõeldud noolena; vabandust, kui see on segadust tekitav!
 

Attachments

  • ahO9wZpLR0.jpg
    ahO9wZpLR0.jpg
    33.5 KB · Views: 142
Last edited:

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Ma edastan teie küsimused sõbrale, kuid see võib aidata, ma teen teile DM-i.
 

daedalus

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 3, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Või...
Mis siis, kui lähtematerjaliks oleks /on/ ketamiin? Kaksiksideme murdmine oleks keeruline, kuid kahe tsüklilise rühma eelnev eraldamine säästaks kloori (võimalik, et ka amiini), nii et te murdate kaksiksideme, demetüleerite, dehüdroksüleerite ja seejärel ühendate need kaks... tegelikult võib-olla ei olegi vaja dehüdroksüleerida, hüdroksü eralduks kahe rühma ühendamisel ja... noh, sõltuvalt kasutatavast lahusest, ühendate lahuses oleva happe/baasi, mis tuleb siis lihtsalt ära siphoonida.

Kas see on mõistlik? Või olen ma nüüd täiesti kõrvalepõikunud aiarajast?!
 
Top