Alternatiivid ja asendusained

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kui keegi on minuga sammu pidanud, siis teate juba minu armastust ja soovi improviseerida ja töötada otse poeriiulilt nii palju kui võimalik. Ma saan aru, et teen asjad niimoodi palju keerulisemaks ja raskemaks, sellel lähenemisviisil on mitmesuguseid plusse ja miinuseid, mulle meeldib väga mõte, et ma ei jäta paberijälgi, tellides midagi konkreetset, ja ma leian, et see on väga rahuldust pakkuv, töötades sellega, mis on isiklikult kättesaadav.

Keemia noobie'na on palju asju, mida ma lihtsalt ei tea. Ma ei tea, kuidas aru saada, mida ma ei tea. Kuidas leida lahendusi minu probleemidele. Ma olen kindel, et olen möödunud palju teavet, mida ma mingil hetkel vajan, kuid ma ei tea, et mul on vaja teada teatud teavet enne, kui probleem on kohe käes. Näiteks kui ma näen retsepti või teket, kuidas valmistada ravimit, siis ma üldiselt eeldan, et ainus viis selle ravimi valmistamiseks on kasutada retseptis toodud kemikaale. Ma sain aru, et on olemas konkreetsed kemikaalid, mida on vaja konkreetse sünteesi jaoks jne. Kuid retseptis sisalduvad teatud tehnikad, mida kasutatakse paljudes erinevates retseptides, mida saab teostada mitmel viisil. Näiteks, et teha happe/baasi ekstraheerimist või muuta freebaas soolaks.

Nii teame me elavhõbeda/happe reaktsiooni alumiiniumamalgaadi loomiseks, mis on tehnika, mida kasutatakse paljudes retseptides. Ainukesed retseptid, mida ma olen näinud, kus seda tehnikat mainitakse või kasutatakse, on nõudnud elavhõbe(II)nitraati või elementaarset elavhõbedat ja lämmastikhapet jne. Ma ei teadnud alles hiljuti, et alumiiniumamalgiat saab luua elavhõbe(II)kloriidi või elavhõbeda ja kloori reageerimise teel. Nagu me kõik teame, sõltuvalt asukohast on erinevad kemikaalid ja tooted kättesaadavad või mitte. USAs ei ole minu teada lämmastikhape poest kergesti kättesaadav. Kloor seevastu on. Minu jaoks on see äärmiselt kasulik teadmine. Mõned retseptid sisaldavad alternatiivset meetodit soovitud tulemuse saavutamiseks, teised mitte, ja nii satun ma uskuma ja takerdun oma mõttemaailma, et ainus viis midagi teha on kasutada seda, mis on retseptis kirjas. Teine näide, mis on minu jaoks praegu asjakohane, on ammooniumnitraat, mida on vaja raputamiseks ja küpsetamiseks. Selle asemel võib kasutada õiges vahekorras ammooniumsulfaati, et tekitada ammoniaaki liitiumi lahustamiseks.

Ma saan aru, et teatud asjad on vajalikud ja spetsiifilised, nagu ma ütlesin, näiteks ei saa ilmselt kuidagi mööda minna teatud lähteainete, P2p, P2np, MDP2p vajadusest, et saavutada vastav amiin. Selle kohta, mida ma eespool ütlesin elavhõbe(II)kloriidi kasutamise kohta elavhõbe(II)nitraadi asemel, olen kindel, et paljud inimesed on huvitatud sellest, et õppida ja paremini mõista, mida veel võiks kasutada ja kuidas see toimib, miks see on vajalik jne. Milliseid kemikaale saab ekstraheerida ja puhastada millistest toodetest ja seejärel reageerida teiste OTC-kemikaalidega, et saada mis iganes võiks olla kasulik selleks, mida me üritame teha. Kui keegi teab midagi või tal on ideid, siis palun jagage neid. Aitäh ja palju õnne!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Kui te elate USAs, nagu te ütlete, peaks teil olema võimalik hõlpsasti väävelhapet hankida. Naatriumnitraati saate hõlpsasti. Nii saate kergesti suitsevat lämmastikhapet, lisades hapet soolale ja seadistades lihtsa destillatsiooni (aparaat peaks olema tihedalt kokku pandud, kasutades rasva, et vähendada aurude väljapääsu), kuid ärge sulgege vaakumvõtet!
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Mul on teile veel üks uudis: võite kasutada mis tahes amooniumsoola raputamiseks ja küpsetamiseks
 
Top