Olge alati ühenduses BB foorumiga. Element/Matriits.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Fragment-V22-01.jpg

Fragment-V22-02.jpg










Fragment-V22-10.jpg
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ei ole saadaval iPhone'is?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Peamine on registreerida oma sõnumiprofiil mitte avalikus serveris, vaid meie aadressil element.bbgate.com.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ma ei saa sisse lingiga ja ma proovisin rakenduses ma vajan serveri aadressi kas keegi saab postitada palun
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Sai sisse, aitäh!

Kas on mingeid ruume, millega saab liituda või ei ole see, kuidas seda kasutatakse?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kuni edasiste juhiste saamiseni saate siin peatuda::)
.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kas mul on õigus? Ainult 2 ruumi või?
 

Attachments

  • dFjf5D4klA.jpg
    dFjf5D4klA.jpg
    126.5 KB · Views: 404

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jah, nüüd saate oma nutitelefonile foorumiteavitusi ja te ei jäta saamata sissetulevaid sõnumeid ega muid märkusi teie foorumiprofiili kohta.
 

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ma olen lõpuks tänu bbgate'ile sees
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
See on huvitav idee, kuid mul on küsimus op-sec kohta. Milline on push-teavituste funktsionaalsus? Ma tean, et Sessionil on nõrk koht selles, et LE saab kasutaja ID koroolida konkreetse seadmega, saates sellele ID-le sõnumi ja ajastades push-teavituse Google'i serverite kaudu.

Session saab sellest mööda, võimaldades teil Google'i teavitused välja lülitada ja toetuda täielikult nende detsentraliseeritud sidevõrgule, mis läheb kiiruse ja usaldusväärsuse arvelt (teavitused võivad võtta tunde ja isegi mõnikord lihtsalt mitte läbi minna).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Absoluutselt kindlaid süsteeme ei ole olemas. Iga vahend, mis nimetab end turvaliseks, on ikkagi kompromiss turvalisuse ja mugavuse vahel. Siiski peate olema mõistlik ja mitte leiutama midagi, mida LE kunagi ei tee, sest teie kirjeldatud lahendus on ebaefektiivne.
Kui te nii väga kardate Google'i teenuseid, siis kasutage spetsiaalseid operatsioonisüsteeme ilma nendeta.
 

JankyCoyote

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 1, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
See on täiesti arusaadav. Ma ei ütle absoluutselt, et seda ei tohiks rakendada. Viivitatud ja ebausaldusväärne süsteem oleks vastukaaluks sellele, mida te teete. Võimalus saada koheseid teateid olulise foorumi tegevuse kohta oleks suur õnnistus neile, kes siin äri ajavad.

Ma küsisin ainult sellepärast, et see on teema, mida ma olen varemgi arutanud (ja ei leidnud kiiresti sobivaid vastuseid [need võivad olla maetud dokumentatsiooni] Matrixi või SchildiChati lehekülgedel). Ma arvan, et see on lõppkokkuvõttes üsna vaieldav küsimus, sest kui BB privaatserver on ohustatud, on meil kõigil tõenäoliselt suuremad probleemid kui push-teavitused.

Jätkake head tööd!
 
Top