Otsin 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdi tarnijat....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Kas keegi oskab mind selles küsimuses üldse aidata? Oleks ideaalis otsin pool kilo - 1kg, kuid siis ma vajaks ka nitrometaani, ma usun ja kui ma ostan nitrometaani, siis peaksin ka nitroetaani saama, nii et kui te saate hankida mõnda neist keemiaid, võite mulle helistada...või dm
Ma üritan teha naatriumetüülsulfaati ja ootan oma naatriumnitriti posti.
Ma mõtlesin, et kas sa võiksid naatriumnitriti välja vahetada mõne teise metallnitriidi vastu? Mul on hulgaliselt kaltsiumnitriti koputamas - ma ütlen koputamas, ma tegin seda kahekordse väljatõrjumise rxn, aga ikkagi - see on seal lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Mis? 3,4,5-trimetoksübensaldehüüd, nitroetaan, nitrometaan või kaltsiumsulfit. Viimane, jah, ilmselgelt, kuid mõte on selles, et ma tahaksin võimaluse korral vältida oma nitroetaani destilleerimist, nii et ma püüan seda hankida.
Kui ma olen kirjutanud üksikasjaliku postituse sellest, mida ma vajan mitme kemikaaliga, öeldes - "see on tõesti odav", ei paku mulle tegelikult midagi.
See ei näita isegi seda, mis on tõesti odav, sest ma küsin mitme toote tarnijaid.....
Palun täpsustage ja kui teil on lahendus minu jaoks, siis palun laiendage oma vastust!
aitäh
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Hei poisid, iv oli mõned vastused, kuid see kõik on kg miinimumiga ja ma olen lihtsalt kodukeemik, kes ei taha kellelegi midagi müüa. Lihtsalt tahab teostada mõned rxns pihkal.
See on rohkem, et pean ostma terve kg nitrometaani, mis mind hirmutab. See on nii palju raha ja ma lihtsalt ei vaja nii palju korraga!
See ei ole nagu ma hakkan kasutama rotovap ja nii et see on väike rxn'i ajamine...
Nii et palun, kui te uurite või isegi müüte sellistes valdkondades, palun 🙏 jagage armastust, et saaksin luua oma fenetüülamiini. See on üleskutse kõigile kodukeemikutele, et mõelda tagasi, mis oli enne, kui teil oli oma lähteaineid...

Ma olen ikka veel segaduses, püüdes sünteesida nitroetaani, kuid ausalt öeldes, kui keegi müüks mulle ütleme 100-250ml, oleks see SUUR abi, et teha minu otsene lähteaine ÜKS toode, mida ma kavatsen kord müüa. Amfetamiin - lihtsalt selleks, et kasutada bensaldehüüdi, millele mul on siin lihtne juurdepääs, sest ma ostsin kuu aega tagasi pudeli, mida ma isegi ei avanud.
Im ei häbene tunnistada, et kilokogused hirmutavad mind - nii palju raha panemine rxn-i või isegi rxn-i seeriasse minu isiklikuks rõõmuks on nendes kogustes veidi vastutustundetu.
selle eriti tüütu, sest ma vajan piisavalt nitroEthane kasutada 500ml bensaldehüüdi mul on, kuid ala, mida ma tahan tegelikult uurida, on alustades 3,4,5-tmbenzaldehüüdi, mis nõuavad nitroMethane enamasti! Gah 😩
 
Top