Amulgeerimine võtab liiga kaua aega, kuna <0c temp.

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma õppisin al / hg kasutades Reynolds ja tavaliselt harjunud alustada reaktsioonid umbes 30mins-1hour pärast lisades elavhõbedakloriidi, nüüd ma astusin kuni lehtmetalli ja nüüd mõned uued alternatiivsed 99,99% alumiinium naelad, oli mõned succcess koos lehed, kuid see võtab igavesti minna külma, ma ei olnud kindel, kas see mängis olulist rolli, nii et ma tahan küsida, mida te kõik arvate.

Metanool + alumiinium + elavhõbedakloriid ülemäärases koguses, võttis ligi 3 tundi, et hakata märgatavalt tuhmima ja metanool ei mullita. Kas ma peaksin metanooli vähemalt toatemperatuurini soojendama? kas metanool ja elavhõbekloriid üksi on hea valik, et asi käima saada või aitaks teise lahusti lisamine?
al/hg ilma nitrota
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tahked alumiiniumitükid on selle jaoks jama. ma proovisin lehti, graanuleid, kettaid, miski ei ole kunagi paremini toiminud kui mingi paks perse foolium.
1H amalgaamiks on hullumeelne isegi 0c juures. töötad sa väljas btw? Igatahes kuumuta see jobu umbes toatemperatuurini. jahvatatud fooliumiga on amalgaamimine tehtud 5-10 minutiga @23C.
Lihtsalt vesi on alati suurepäraselt toiminud, mis roll on metanooliga kui sa niikuinii lihtsalt ära valad ja pesed?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kas paks foolium on OK nagu >2kg reaktsioonide puhul. Töö väljas jah, kuid liigub siseruumidesse
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ja paks foolium on põhimõtteliselt tõesti õhuke leht ja ma olen mõõtnud kuni .012" paksuseni ja see on teinud mulle hästi 1kg jaoks, kuid nüüd on väljas temperatuurid langenud, eriti laboris olen saanud erinevaid tulemusi amalgaamimisel.

leidsin thi,
 

Attachments

  • UENim9TOjx.jpg
    UENim9TOjx.jpg
    132.8 KB · Views: 136

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kurat, millist saagist sa saadakse1kg skaalal?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
See oli hea saagis, ma skaleerisin kiiresti ja tekkis mõned probleemid, kuid mul oli tõesti kena reaktsioon 1,1kg sai tagasi umbes 950g... See oli dumpingu kõik hulgi. Kogu leht oli tarbitud, barelt mis tahes jäänud ja reaktsioon oli kena halli / sinine värvus. Ma õpin asju timmida, aga ma arvan, et ma vahetan borohüdriidi vastu väga varsti, pumbatud. Tundub andestavam/lihtsam suuremate reaktsioonide puhul
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Mulle meeldib teha väiksemaid redutseerimisi, nagu 650g korraga, kasutades seda meetodit, mida ma leian, et on lihtsam saada järjepidevaid tulemusi. Ma arvan, et selle leiavad 1+kg, kuid ma ei ole tõesti teinud oma meetodites õigeid kohandusi.

Ma proovin nüüd boro reduktsiooni, annan u teada, mida ma sellest arvan vs al/hg
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Oh borohüdriidi saab kindlasti palju mastaapida, ma olen näinud 750-1500kg mastaapi, mitte ebaseaduslik ofcourse.
Aga see on huvitav teada, et teil õnnestus skaleerida nii suureks, ma arvasin, et seda saab skaleerida üle 100g.Kas teil jäi palju alumiiniumi?Kui palju soolasid?Ja lehe paksus?
 
Top