• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Amphetamine Kas a-õlist valmistatud amfetamiinid kõlavad hea retseptina?

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Mulle on näidatud "alternatiivi" oma aluse hapestamiseks, kasutades metanooli ja mitte atsetooni.
Retsept, mida mulle näidati, oli järgmine:

- 2000 mL A-õli (ph12)
- 3,060 ml metanooli
- 440 g väävelhapet

Kõigepealt pandi kõik tooted sügavkülma.

Pärast jahutamist segati A-õli ja metanool.

Seejärel lisati järk-järgult väävelhapet.

Nii saadi lahus, mille ph oli 7,7/7,8.

Seejärel paigutati segu sügavkülmikusse, mis jagati mitmeks osaks.

Segamise lõpetamise ja viimase portsjoni sügavkülma panemise vahel oli möödunud 2-3 minutit ja ph oli tõusnud umbes 8,1ni.

Saagis koos aluse kogusega on 1:2, nii et umbes 2 l A-õli kohta saime välja 4 kg pastat.

See tähendab, et aurustumisfaasi ei olnud.


Mis te arvate?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
et tu consomme ca comme ca ? votre prod avec 3k de methanol en sauce et 5OOgr d'acide sulfurique pour le brulant ? ^^

no avopration, sest nad panevad selle sügavkülma, et see jääks pasta kujul ja ei kaotaks kaalu ma eeldan.....
 

ShalOhm

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Tere, vabandust hilinenud vastuse eest...
Olen sinuga nõus metanooliga, see oli ilmselt parema saagise saamiseks. Mis puudutab väävelhapet, siis seal oli isegi natuke puudu, et alandada ph-d! Kas sa oled kunagi väävelhappe purgid kaasas kandnud? See ei ole üldse sama kaaluga kui vesi, tihedus on palju suurem.
 

iliketrain

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ma ei usu, et seal on tõesti retsept või ma kasutan IPA-d ja reguleerin oma ph-d, kuni see on neutraalne Ma ei usu, et teil on vaja nii palju lahustit
 
Top