Amph-sulfaat või fosfaat?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Milline on nende kahe soola tegelik erinevus? Ma võin arvutustest järeldada, et sulfaatvorm sisaldaks rohkem amfetamiini massi kohta ja et fosfaatsool peaks olema vees kergemini lahustuv, kuid kas nende makroskoopilistes omadustes on tegelik erinevus? Kuidas on lood hügroskoopilisusega? Mul on tõesti kogemusi ainult sulfaatvormiga, kuid mille poolest erineb lõpptoode, kui seda valmistatakse fosforhappe lisamisega lõppetapis?
 

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Oleksin ka väga huvitatud sellest
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah, see on huvitav ja väga hästi kirjutatud, aitäh! Mul oli see kahe silma vahele jäänud.

Kahjuks ei vasta see tegelikult minu küsimustele. See on peamiselt ekspositsioon enantiomeeridest, koos lühikese sissejuhatusega soolavormide kohta.
Seega jääb minu küsimus: millised on olulised erinevused amfetamiini sulfaadi ja fosfaadi füüsikalistes omadustes ning kuidas need mõjutavad käitlemist, ladustamist ja kasutamist?

Ja ei, ma ei pea silmas bioefekte. Igaüks, kes hakkab lobisema sellest, et neil on kehas erinev mõju, on lihtsalt paljastanud oma ebakompetentsuse ja teda ignoreeritakse või võib-olla naeruvääristatakse.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fosfaadi sulamistemperatuur on madalam, see on nõudlikum pikaajaliste ladustamistingimuste suhtes.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Aitäh W! Aga kas ma võin küsida, miks? Hügroskoopilisem?
 
Top