Amfetamiini vabapõhine nagu kokaiin?

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere mu vabadust armastavad sõbrad (y);)

Kui oli üks juhuslikult vabapõhine amfetamiin (valge kriidiga konsistentsiga) nagu üks oleks koos teha kokaiiniga (Na₂CO₃ + vesi lusikas) oleks see
tekiks suitsetatav aine nagu amfetamiin vms? küsin, sest leidsin kotikese küsitava ainega seest. Maitse oli kibe, natuke
natuke nagu kokaiin, ja tuimestas veidi keelt + suu. Võtsin sellest 100mg rea ja see andis mulle natuke eufooriat + dopingut. Ikka veel ebakindel
kas kokaiin ja/või amfetamiin segatud mingi lidokaiiniga(või sarnane) ja mõtlesin, et noh kui ma freebaseerin seda, siis ma tean kindlasti, kas see on kokaiin, aga see ei teinud seda
käitus nagu oodatud. See ei moodustanud õlikihti, vaid ujus nagu kristallid / väikesed kivid üles, mida ma kogusin ja suitsetasin. Suitsu maitse oli väga terav plastikulaadne(rohkem plastikulaadne kui freebase-kokaiin)
kibeda järelmaitsega, ja freebase'i lusikasse jäänud veejäätmed koos mõningate põhjajääkidega lõhnasid nõrgalt nagu amfetamiin.

Pärast suitsetamist: kõik mu lihased on lõdvestunud ja mul on tunne, nagu oleksin just spa-vannist tulnud + mul on veidi eufooriat ja ma tunnen end uimaselt, ja see on andnud mõningase ärkveloleku koos kiirema südamelöögiga.
Ei ole kahju, ma tunnen end suurepäraselt :) aga ma olen väga ebakindel, mis aine see võiks olla? Nii et see tähendaks palju mulle, kui mõned teadmised oleks / võiks tulla arvatavasti või 2 (ma tean, et see on raske esitatud üksikasjadega).

Btw: Teil on minu sügavaim austus selle eest, et teil on ja töötab selline foorum (maailm vajab seda), te olete kangelased, mida ei saa mainida või kiita avalikult (kuid ma olen fänn, ja püüdes olla üks).
- Minu emakeel ei ole inglise keel ja ma ei ole praegu kaine. Nii et vabandust kirjavigade eest jne.

Parimate soovidega
WannaLearnChem.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kõigepealt hankige mõned reaktiivikatsed, et saaksite võrrelda oma tulemusi veebis olevate katsetega. Soovitan lugeda seda postitust:

https://www.reddit.com/r/ReagentTesting/comments/us8nk0
Ma kahtlen, et keegi siin foorumis ei saa teile kindlalt öelda, mis see on, ja ma olen kindel, et te teate, et tõenäoliselt ei ole parim mõte suvalisi aineid sisse võtta, kuid ma kahtlen, et ma ei oleks seda ka teinud haha.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
PS. Unustasin vastata tegelikule küsimusele, aga ma olen üsna kindel, et amfetamiin vabal kujul on toatemperatuuril vedel õli, mida saaks kindlasti suitsetada, kuid seda poleks lihtne käidelda
 

WannaLearnChem

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Aitäh soovituse eest, kuid on juba liiga hilja ja ma teadsin reaktiividest juba ette(ma lihtsalt ei ole veel jõudnud) (y) :)
aga jah, ma tean, et ei ole hea mõte suvalisi aineid sisse võtta(ma tavaliselt ei tee seda) aga mul oli üldine ettekujutus, mis see võiks olla(amfetamiin, kokaiin või mõni opioid) ja
see maitses mõru nagu kokaiin, mitte nagu opioidid ja/või oksendamist esilekutsuv maitse nagu mõnel amfetamiinil võib olla. Ja ma tundsin end natuke masendatuna, nii et ma võtsin võimaluse, mis töötas
suurepäraselt välja. See lihtsalt häiris mind, et ma ei teadnud, mis see täpselt oli, ja ka uudishimulik, kas amfetamiini freebasing( naatriumkarbonaadiga + vesi ja natuke kuumust) võiks või annaks sarnaseid mõjusid nagu kirjeldatud, muutes seda freebasinguga.

Aga jah, nüüd kui sa seda mainid. freebase amfetamiin on mee/kollane õline aine. Aga ma ei olnud kindel, kas freebasing nagu kokaiini puhul võiks/võiks seda muuta teistmoodi
aineks nagu amfetamiin (ei ole nii lihtne, ma tean) või sarnaseks, kui juhuslikult see, mida ma olen freebaseerinud, oli/on amfetamiin ja mitte kokaiin, nagu ma arvasin :)

- Tänan, et vastasite mulle, ma hindan seda (y) Ma ei olnud täiesti selge oma küsimuse osas, mis oli rohkem seotud sellega, kas amfetamiini freebaseerimine nagu kokaiiniga võib anda teise sarnase mõjuga aine, ja selle eest vabandan. Ja veel kord tänan teid väga palju vastuse eest minu hea härra.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuigi te võite suitsetada amfetamiini baasi, ei tohiks selle päris söövitav olla
 
Top