Amfetamiin P2P-st (fenüül-2-propanoon)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Tere, millist marsruuti võib soovitada suuremate, umbes 1 L (P2P) amfetamiinile?

Kõik, mida ma leian, on amfetamiini saab 30% saagisega üheastmelise sünteesi käigus, kui fenüülatsetooni refluksida etanoolis koos ammoniaagi, alumiiniumkruusa ja väikese koguse elavhõbekloriidiga. Ja see süntees on ainult 40 g, 0,3 mooli fenüülatsetooni (P2P) jaoks.

IM loking midagi rohkem nagu 1000g P2P skaalal,

Kas kellelgi on selle jaoks marsruut?

/Thanks
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
leuckart wallachi reaktsioon: peaks saama saagise kusagil 70% ulatuses

reduktiivne aminatsioon:

ra katalüütiline hüdrogeenimine
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
70% leuckart wallachi reaktsioon peaks saama saagise kusagil 70% ulatuses

reduktiivne aminatsioon: erineb konkreetse katalüsaatori ja töörõhu poolest alates 30% saagisest kuni +90% saagiseni
30% alumiinium- elavhõbe
katalüütilised hüdrogeniseerimised: peavad toimuma anhüdrotsetes tingimustes ja välise vesinikgaasi allikaga.
52% madalrõhu platiiniumoksiid
86% madalsurve räninikkel
90 % kõrgsurve raneeninikkel
95% kõrgsurve raney-nikkel ja ammooniumatsetaat (95% saagis tuli fenüülatsetooni asemel 2,5-dimetoksüfenüülatsetoonist, p2p kohta infot ei antud, kuid tulemused ei tohiks olla halvad).
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Millised on teie allikad 95% Raney nikli ja ammooniumatsetaadi reaktsiooni või mis tahes kõrge saagisega meetodite kohta selles küsimuses? Ma mõtlen, et see kõlab peaaegu liiga hästi, et olla tõsi. Tahaksin seda proovida.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Roodiumi arhiivist, kuid nagu ma ütlesin, 95% saagis tuli 2,5-dimetoksüfenüülatsetoonist, nii et tegelikult puuduvad tõendid fenüülatsetooni kohta.
 

Attachments

  • xdrIqaS6hN.pdf
    144.7 KB · Views: 459
Top