Question Amphetamine / Metamphetamine

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Tere! Kas te teate meetodit, millega saab luua amfetamiini / metamfetamiini ainult ELis seaduslikest lähteainetest?
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Ma mõtlen, et googeldage, millised lähteained on ebaseaduslikud mis tahes riigis, kus te viibite, või ELis üldiselt.

Ma arvasin, et lisaks glütsiinhappeestritele on MAPA suur, ja kui see on ebaseaduslik, siis on neil ka etüülversioon.

Ma unustasin selle nime, aga mõne minutiga siin leiate infot p2p valmistamise kohta malonaatühendist.

Põhimõtteliselt peate leidma lähteaine, mis on teie jaoks seaduslik, seejärel leidke viis, kuidas seda vähendada teie soovitud amfetamiiniks, kasutades seaduslikke lahusteid, reagente jne. Lihtsalt googeldage mees
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, p2np on seaduslik, naatriumborohüdriid on seaduslik, elavhõbedat on lihtne saada, RedAl on seaduslik, vesinik on seaduslik(õnneks), HCl on seaduslik, raud on seaduslik, tsink on seaduslik. formaldehüüd on seaduslik, bmk glütsidaadid on seaduslikud(mõned neist).
Nimekiri jätkub ja jätkub
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Muidugi, te otsite üles lähteainete sünteesi, siis te otsite üles lähteainete sünteesi, et saada lähteaineid. Tõenäoliselt jõuate L-fenüülaniliini, L-dopa, katakooli, melatoniini.... juurde. Lõpuks kõik on süsinik vesinik lämmastik kloriid broom, alumiinium, väävel ect
 

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Kas keegi oskab mulle vihjet anda, milline oleks kõige lihtsamini valmistatav retsept seadusliku lähteainega?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
P2NP-st saate hõlpsasti teha amfetamiini amfetamiini jaoks peate teisendama P2NP P2P-ks ja P2P teisendama amfetamiiniks
 
Top