Amfetamiini psühhoosi analüüs

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Ma pean jagama teiega oma teadmisi amfetamiini psühhoosi kohta. Ma võin siin lugeda, et see on l-amph viga, kuid see ei ole tegelikult. Põhjus, miks need asjad toimuvad, on võib-olla üle minu mõttekoja, kuid ma saan ainult põhimõtteliselt selgitada seda probleemi.

Nii et põhjused, miks psühhoosid toimuvad, on kaks. Esimene on see, et te nuusutate ainet ja teine on fataalne viivitusefekt. Psühhoos ilmneb tavaliselt alles 3-4 päeva pärast ravimi võtmist ilma magamata. Teie aju muutub nõrgemaks ja see juhtub varem, kui te ei söö või sööte liiga vähe (eriti süsivesikuid). Nii et kui teie aju on nõrgem - teie kaitseprotsessid suletakse, et optimeerida energiataset. Teie keha ei loe korralikult annuseid, mida võetakse, nii et ta ei ütleks teile "võta rohkem" jne. Kui te lasete endal (pärast pidevat võtmist) pikemat aega mitte võtta sunstance'i (kogus ajus on väike) ja äkki võtate palju (isegi tavaline kordusannus), eriti nuusutades (ja sellega läheb suur osa annusest otse ajusse, ilma et see läbiks normaalset seedimise teed) - teie aju saab šoki ja pöördub teie vastu - sest see on väga ohtlik olukord ja sel viisil on suur tõenäosus, et te lõpetate ravimi võtmise.

Ma loodan, et olen seda teile seletanud, kui ei, siis küsige palun :)
 
Top