Amphetamine salts

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Teooria.

Sünteesi teel saadud amfetamiini vaba alus teisendatakse soolavormiks (vaba alus on inhaleeritav, kasutatav suukaudses suspensioonis ja suukaudselt lagunevas tabletis (ODT)) suukaudseks, intranasaalseks või intravenoosseks kasutamiseks. Amfetamiini müüakse ja kasutatakse soolade kujul. Me selgitame välja, mida amf. (amfetamiini) soolad on ja mille poolest nad erinevad.
Peamiselt saadakse kolme soola:
RsJUNaxow9
F4KGr2lzEZ
EhjNmGDHCT
Ütlen kohe ära, et kõik kolm soola on ainult valged. Kui sool on värviline, tähendab see, et see sisaldab lisandeid. Kui keegi ütleb teile, et see on mingi ebatavaline sool, siis saatke puhastada ja loputada toode, mida ta müüb. Niisiis, kõik kolm soola on täiesti valge pulber. Amfetamiini fosfaat ja sulfaat on peenkristallilised ja suure puistetihedusega, samas kui hüdrokloriid on amorfne, kohev (madal puistetihedus). Amfetamiini fosfaat ja sulfaat on hästi säilitatavad, kuid amfetamiinvesinikkloriid on väga hügroskoopiline, küllastub õhuniiskusega ja levib, seda säilitatakse ainult suletud pakendis ilma õhule juurdepääsuta. Niipalju kui võimsus, et üks sool "parem", "tugevam" kui teine. Amfetamiini soola molekul koosneb kahest osast, amfetamiini molekulist (katioon) ja happejäägist (anioon). Seega, mida rohkem toimeainet (amfetamiini) on soola massiühiku kohta, seda tugevam on mõju organismile.
BM5AV2lPFJ
Ma arvutan välja, kui palju amfetamiini sisaldub 1 g igas loetletud soolas.
Molaarmassid:
Sulfaat - 368,50 g/mol
Fosfaat - 233,20 g/mol
Hüdrokloriid - 171,67 g/mol
Seega on 1 g (ümardatult) amfetamiini koguses sulfaat - 0,00271 mol, fosfaat - 0,00429 mol, hüdrokloriid - 0,00583 mol.
Amfetamiini vaba aluse molaarmass on 135,21 g/mol.

Seega sisaldab 1 g amfetamiinsulfaati 0,73 g, fosfaat 0,58 g ja amfetamiinvesinikkloriid 0,79 g amfetamiini. Seega ei erine amfetamiini sulfaat ja vesinikkloriid toimeaine koguse poolest väga palju, samas kui amfetamiini fosfaat sisaldab seda ~1,3 korda vähem.

Mis puudutab kõiki linnalegende selle kohta, et sulfaat on "stimuleerivam" ja fosfaat "eufoorilisem", siis neil puudub igasugune tõenduspõhisus. Inimkehas lõhustub happeioon peaaegu kohe ära ja amfetamiin moodustab metaboliite, mis toimivad dopamiiniretseptoritele. Mõju erinevus võib olla tingitud jääk- või tahtlikult lisatud lisanditest, kuid mitte soola vormist. Puhas amfetamiin mis tahes kujul toimib täpselt samamoodi.

On olemas apteegiravimite amfetamiini vormid. Mitmed praegu turustatavad amfetamiini preparaadid sisaldavad mõlemat enantiomeeri, sealhulgas need, mida turustatakse kaubamärkide Adderall, Adderall XR, Mydayis, Adzenys ER, Adzenys XR-ODT, Dyanavel XR, Evekeo ja Evekeo ODT all. Neist Evekeo (sh Evekeo ODT) on ainus toode, mis sisaldab ainult ratsemaatilist amfetamiini (amfetamiinsulfaadina) ja on seega ainus, mille toimeainet võib täpselt nimetada lihtsalt "amfetamiiniks". Dekstroamfetamiin, mida turustatakse kaubamärkide Dexedrine ja Zenzedi all, on ainus praegu saadaolev enantiopuhas amfetamiinipreparaat. Saadaval on ka dekstroamfetamiini eelravim, liisdexamfetamiin, mida turustatakse kaubamärgi Vyvanse all. Kuna tegemist on eelravimiga, erineb lisdexamfetamiin struktuuriliselt dekstroamfetamiinist ja on inaktiivne, kuni see metaboliseerub dekstroamfetamiiniks. Raseemilise amfetamiini vaba alus oli varem saadaval kui bensedriin, psühhedriin ja sümpaatriin. Levoamfetamiin oli varem saadaval kui Cydril. Paljud praegused amfetamiini ravimid on vaba aluse suhteliselt suure lenduvuse tõttu soolad. Siiski võeti 2015. ja 2016. aastal kasutusele suukaudsed suspensioonid ja suukaudselt lagunevad tabletid (ODT), mis koosnevad vabast alusest.

Näiteks Adderall esines nelja amfetamiini soola seguna. Segu koosneb võrdsetes osades ratseemilisest amfetamiinist ja dekstroamfetamiinist, mis annab (3:1) suhte dekstroamfetamiini ja levoamfetamiini, amfetamiini kahe enantiomeeri vahel.
7RmvXBaIcx
Keemiliselt koosneb Adderall võrdsetes osades (massi järgi) amfetamiini aspartaatmonohüdraadist, amfetamiinsulfaadist, dekstroamfetamiinsulfaadist ja dekstroamfetamiinsahharaadist. Sellel narkootikumide segul on dekstroamfetamiini suurema osakaalu tõttu veidi tugevam toime kesknärvisüsteemile kui ratseemilisel amfetamiinil.

Katsed.

Võite esitada mõne lihtsa katse oma amfetamiini soola tüübi tuvastamiseks. Lahustage 100 mg (100 mg on piisav, kuid parem on rohkem) amfetamiini proovi 7-10 ml toatemperatuurilises vees. Andke vajalik reaktsioon, mida on mainitud allpool.

Kvaliteedireaktsioon sulfaatioonide jaoks.
Sulfaadi ja strontsiumkloriidi lahus
Lisage sulfaatioonide lahusele strontsiumkloriidi (SrCl2) vesilahust ja jälgige muutusi. Strontsiumkloriid (SrCl2) annab sulfaatiooni lahusega valge sette (SrSO4). SrSO4 ei lahustu hapetes.

Sulfaatiooni ja baariumkloriidi lahus.
Lisage sulfaatiooni lahusele baariumkloriidi (BaCl2) vesilahust ja jälgige erinevusi. Lahuses moodustub valge sade BaSO4. BaSO4 ei lahustu tugevates hapetes ja lahjendatud hapetes.

Hõbenitraat ja sulfaatioonid.
AgNO3 ei moodusta sadestikku lahjendatud sulfaatide vesilahustega. Hõbesulfaat (Ag2SO4) on vees üsna hästi lahustuv. Kontsentreeritud Ag2SO4 lahus võib siiski sadestuda.

Sulfaatiooni sademete loetelu värvidega:
  • Strontsiumsulfaat - SrSO4 - valge;
  • baariumsulfaat - BaSO4 - valge.
8ImOrtB923
Fosfaatioonide kvaliteedireaktsioon:
Hõbenitraadi ja fosfaatiooni lahus.
Hõbenitraat ja fosfaatiooni lahus reageerivad ja moodustavad kollase sademe hõbefosfaadi (Ag3PO4). See sade lahustub lahjendatud lämmastikhappe HNO3 või ammoniaagi lahustes.
LGiAMsKedh
Raud(III)kloriid ja fosfaatioon.
Raudkloriid (FeCl3) ja PO43- reageerivad ja moodustavad kollase sademe raudfosfaadi (FePO4). See kollane sademe lahustub lahjendatud lämmastikhappes. Kuid ei lahustu äädikhappes (CH3COOH).
PwrbRCHsi4
Baariumkloriid ja fosfaatioon.
Baariumkloriidi (BaCl2) vesilahus ja PO43- vesilahus reageerivad ja annavad Ba3(PO4)2, valge sette, mis lahustub lahjendatud soolhappes (HCl).
DtnfOUhMq1
Kloriidioonide kvaliteedireaktsioon:
Plii(II)-atsetaadi või plii(II)-nitraadi juurde lisatakse kloriidioonide lahus.
Plii(II)-kloriid, valge sade tekib, kui plii(II)-atsetaadi (Pb(CH3COO)2) lahusele või plii(II)-nitraadi (Pb(NO3)2) lahusele lisatakse klorioonide vesilahust.

Pb(CH3COO)2(aq) + 2Cl-(aq) → PbCl2(s) + 2CH3COO- (aq)
Pb(NO3)2(aq) + 2Cl-(aq) → PbCl2(s) + 2NO3- (aq)

Moodustub plii(II)kloriid (PbCl2), moodustub valge sade.
GxWVrZQpCH
 
Last edited by a moderator:

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
kas fosforhape ei võtaks 3 amfetamiini molekuli? miks ta ei anna ära kõiki 3 oma vaba prootonit? ma lugesin kuskilt, et see on võimalik, kuid selleks peaks happesüsteemi neutraliseerima, kuidas seda teha? aitäh!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See sõltub sellest, kui palju hapet te sisse tilgutate. Kui te tilgutate sisse võrdselt mool hapet kui on mool vababaasi, siis saate monofosfaadi. Kui teil on vaja di- või triamfaatfosfaati, peate lisama 2 või 3x mols rato amf vabale alusele.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
oh aitäh, ma ei teadnud, et see on nii lihtne.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
aga kas see ei teeks soola ikka happeliseks, millist ph-d peaksin fosfaadi tootmisel taotlema ja kas see on ikka piisavalt happeline, et olla millegi suhtes söövitav? aitäh teie selline boss kõigi teie teadmiste ja abi eest siin foorumis
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Te peate lisama molaarset ekvivalenti, mitte jõudma pH-le juhul, kui teete di- või triamfetamiini fosfaati. Näiteks: 3 mooli vaba amfetamiini aluse saamiseks kulub 1 mooli H3PO4, et teha triamfetamiini fosfaati; 2 mooli vaba amfetamiini aluse saamiseks kulub 1 mooli H3PO4, et teha diamfetamiini fosfaati. Kas te saate aru?
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
jah, tänan teid abi eest
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
HyZP1wU6uk

Ma leidsin diagrammi fosforhappe kohta, kas minema ph 5 tulemuseks oleks monobaasiline fosfaat?
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere ka teile. Kas te teate, mida see diagramm tähendab?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Mitte päris, sellepärast ma küsisin. Ma just lugesin Erowidist monobasilise fosfaadi kohta ja seal öeldakse, et selle 10%-lise lahuse ph on 4,95-5,00. Diagrammil tundub, et H2PO4- on 100% ph 5. Oleksin tänulik, kui seletaksite mulle, mida ma valesti aru sain ja mis on selle tegelik kasutusotstarve.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See on vist ortofosforhappe iooniline koostis. Graafik näitab ioonide koostise sõltub lahuse pH-st. See ei ole seotud amfetamiini fosfaadi sünteesiga.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ma teadsin, et see ei ole otseselt seotud amfetamiini fosfaadiga. Ma lihtsalt mõtlesin, et kui ph 5 juures on 100% H2PO4- ioonid, siis 1 happe 3-st prootonist on loovutatud, mis tähendaks 1mol amfetamiini 1mol H3PO4-le (ilmselt sama ph, mis on märgitud erowidil). Ma loodan, et teid ei ärrita sellised küsimused. hindan teie abi kõrgelt
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Isegi kui see oleks nii, muutub ph iga tilgaga ja selle ph juures moodustub soola
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Kõige selgem ja kasulikum postitus puhta amfetamiini ja selle olemasolu kohta käivate müütide tapmise kohta. Tõlgin selle kõigile oma klientidele, et nad näeksid, et enamik kohalikke edasimüüjaid ei ole mitte ainult petturid, vaid ka valetajad.

Ma ei unusta kunagi seda aega, kui ma nägin, kuidas mulle lähedal asuv diiler segas 0,25 g sittrast tänavaamfetamiini, mis ei kuivanud üldse kunagi, laktatsioonipiimapulbrit, paratsetamooli, pleegitajat ja alkoholi, et teha terve gr ja müüs seda mehele, kes tuli tagasi rohkem, öeldes, et see oli parim kiirus, mida ta kunagi proovinud oli.

Ma tundsin end sama süüdi, et lasin sellel poisil seda teha, kui ma tundsin end petetuna, sest isegi vanemad narkomaanid teavad tõelistest uimastitest sittagi ja nemad on need inimesed, kellelt me kolledžipoistena nõu küsisime, et vältida võltsitud tooteid. Kõige hullem on see, et need vanad inimesed ei müü ega paku diileritele, nii et nad ei saa desinformatsiooni eest midagi.

Häbi. Sügav häbi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Üks meie poliitika põhitees on pakkuda ainult puhast ja kvaliteetset toodet BB turul.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Seepärast riskisin ma kõigepealt tumedate ravimitega seotud kogukonnaga. Enamik inimesi, kes haldavad või on teada tuntud ja lugupeetud tarnijad, kus kunagi petturid, kes kaotasid palju raha petturite tõttu.

Loomulikult on petturid ka darknetis olemas, kuid kui te suhtlete avalikult kasutajate ja tarnijatega, leiate lõpuks kogukonnad, kes tegelikult järgivad oma missiooni, väärtusi ja visiooni.

Teeme lõpu narkootikumidega seotud väärinfole ja ehitame terved ja selged suhted kasutajate, tootjate ja inimeste vahel, kes ei ole selle maailmaga seotud, kuid näevad meid vägivaldsena, ebaõiglasena ja eksitavana.

Ma olen otsinud inimesi, kes on tegelikult kompromissile läinud nende ideedega, kuna olin 13-aastane ja ostsin esimest korda spidet. TÄNAN TEID KÕIKI, ET OLETE SÜNDINUD JA SATTUNUD SIIA.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Tere, mis on teie arvates parim viis soola kristallideks muutmiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Amfetamiini ei saa muuta kristalliliseks. See on pulbrilisel kujul.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
monofosfaat võib kasvatada väikseid kristalle, nägin seda ühes spetsialiseeritud foorumis.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Ma läksin valesti ja tegin soola, mida ma peaksin tegema, et teha kristalle? Metkatinoon ja amfetamiin on samad, lihtsalt tee, mis viib kristallideni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mis jama te kirjutasite? Kas sa mõistad inglise keelt?
 
Top