Amfetamiini kiiruspasta

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Amfetamiin on väga populaarne ravim. Amfetamiini tarnijad peavad olema väga leidlikud, et oma toodet turustada ja saada konkurentidest ettepoole. Viimasel ajal on üha rohkem teateid tulnud imelise amfetamiini Speed Paste'i kohta, mis on väidetavalt tugevam kui algne amfetamiin. Me otsustasime selle põhjani jõuda ja teile sellest rääkida.

Pärast olemasolevate andmete uurimist leiti, et amfetamiinipasta ei ole püsiva koostisega. Parimal juhul pakutakse teile pasta varjus amfetamiini ja etanooli segu. See kombinatsioon võimaldab amfetamiinil kiiremini ületada hemoentsefaalbarjääri ja see kiirendab selle mõju ajule. See annab tunde, et toime on tugevam, sest vereringesse satub korraga rohkem amfetamiini kui metobooluse ajal.
Samuti ei varja mõned tootjad, et nad lisavad vormi stabiliseerimiseks glükoosi. Glükoosil on samuti mõju ainevahetusele, kuid ei ole teada, kui suur on selle mõju pastas. Glükoos on tõenäoliselt stabiliseeriv ja siduv aine, mis võib pikendada pasta toimet.

Olenemata sellest, kas pasta on koos etanooliga või koos sellega koos glükoosiga, on tegemist ikkagi kvaliteetse tootega, mille amfetamiinsulfaadi sisaldus on 30-70 protsenti ja mille koostises ei ole kahjulikke aineid. Selline pasta on valge värvi ja lõhnab nagu etanool. Pasta tarbitakse suu kaudu ja seda võib lisada teele või mahlale.

KYnXkc5s7I
DzxTjC4b8A
ONZqhtabIk

Kuid halvimal juhul tarnivad südametunnistuseta tarnijad amfetamiini Speed Paste'i varjus teile määrdunud amfetamiini. Amfetamiini, mida ei ole nõuetekohaselt puhastatud ja mis sisaldab kahjulike lisandite, reageerimata lähteainete, lahustite ja reaktsiooni kõrvalsaaduste jääke. Sellisel tootel on terav keemiline lõhn ja see võib olla oranži, punase, halli või pruuni värvi. See on viskoosne ja kleepuv ebaühtlase struktuuriga. Selline amfetamiin tekib, kui süntees on tehtud valesti. Ja sellise toote puhastamine põhjustab suuri kadusid massile. Seepärast püüavad hoolimatud tarnijad müüa seda pasta varjus.
Kuid tegelikult on sellel ainel koos amfetamiini toimega ka mürgine toime. Tarbijad märgivad selle pasta tugevat toimet, kuid samal ajal tunnevad nad iiveldust ja keemilist maitset, ebamugavustunnet kõhus, kleepuvat keemilist higi, udu peas. Pärast mõju (pohmelus) on väga tugev ja taastumine võtab aega.
Seda toodet ei soovitata kasutada ilma korraliku puhastamiseta. Vastasel juhul on oht saada mürgine mürgistus.

KSAfkio1xT
Z4UbkPR0Vs
PiRNODWHoy
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kes on kasutanud amfetamiini kiiruspastat ?
Ehk on keegi teinud sellist pastat ?
Jagage oma kogemusi.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Tere,
Tahaksin teile rääkida oma kogemustest nn amfetamiinipastaga meie riigis.
Kogemused, mis mul on olnud, pärinevad eranditult Saksamaalt, Hollandist ja Poolast.
Ma läheksin isegi nii kaugele, et ütleksin, et müüt "heast amfetamiinipastastast" pärineb nendest riikidest.
Kui meil oleks amfetamiinipasta, mis sisaldaks "ainult" etanooli, mille amfetamiinisulfaadi sisaldus oleks 30-70% ja mis oleks siis ehk ainult glükoosiga venitatud, siis ei saaks isegi oma õnne ja rõõmu sõnadesse panna!!!!!.
Siin Euroopas on diilerid huvitatud ainult maksimaalsest kasumi kvantiteedist enne kvaliteeti, see on moto.
Selleks leiutasid nad amfetamiinipasta müüdi ja see käib nii: mida niiskem on toode ja mida rohkem kemikaalide järele haiseb, seda parem on kvaliteet!!!!
Sellesse uskusid kõik, ka mina mõnda aega, enamik usub seda müüti kahjuks ikka veel!
Põhimõtteliselt on diiler, keda sa usaldad, lihtsalt hea jutuvestja, kes ise ei tea, mis on pastas, rääkimata sellest, kuidas see on tehtud. Miks nad peaksidki, kui inimesed ostavad seda rämpsu ja kasum on suur.
Amfetamiinipasta, mida saab osta, toodetakse suurtes kogustes mõnes tagahoovis!
Ja see käib nii: suures tünnis kallatakse amfetamiini alus (Freebase kui õli, BMK, PMK, APAAN) ja siis metanool,
kõike segatakse natuke ja siis lisatakse väävelhapet, kuni "amfetamiini sulfaadis ei satu enam midagi välja, siis on palju kofeiini peal (tavaliselt on 1kg toodetud pastas umbes 6 - 9kg kofeiini!!!!) ja et kogu asi jääks kenasti niiskeks, kallatakse peale IPA või etanool. Kui midagi värvub saastumise tõttu nt. roosaks, siis müüakse seda roosa šampanjana või mingi muu fancy nime all rohkem raha eest ja see toimib, täiesti perversne on see.
Ja inimesed ostavad, ostavad ja ostavad! Nad arvavad, et mida niiskem ja haisevam on pasta, seda kvaliteetsem on see, väga kurb.
Ma hakkasin aastaid tagasi seda amfetamiinipastat atsetooniga pesema, et eemaldada sünteesijäägid ja eemaldada pikendajad.
ja ekstenderite eemaldamiseks. Aga meil on laiendaja nr 1 kofeiin, nii et ma pesin kogu asja uuesti, pärast atsetoonipesu,
keeva destilleeritud veega, lasin jahtuda toatemperatuurini ja siis panin 2 tunniks külmkappi.
Siis filtreerisin kogu asja, mis oli jäänud aurustuma! nii oli saanud päris hea amfetamiini! Saagis muutus üha vähemaks ja vähemaks!

Vahepeal saagin ise amfetamiinisulfaati, Freebase (A-Oil) kaudu, mis on ainus viis saada head amfetamiini.
saada. Naljakas on see, et kui kellelgi on õnne ja saab osta sellist amfetamiini sulfaati, minult või kellelt iganes, siis tavaliselt tajutakse seda halvasti, sest suur kogus kofeiini ja negatiivseid kõrvalmõjusid sünteesi jäägid või mis iganes on puudu!
Sageli on sellistel klientidel ka hind liiga kõrge, sest kogus pannakse kvaliteedi ette!
On vaid mõned, kes eelistavad maksta kõrgemat hinda ja siis ka puhast toodet saada, need inimesed saavad ka aru, et, Freebase on muutunud äärmiselt kalliks (kahjuks alati langeva kvaliteediga Freebase) on ka Euroopas muutunud äärmiselt raskeks saada HSO4!

Nii et see ongi
Sa peaksid ennast minu arvates õnnelikuks pidama sellega, mida sa esimeses osas kirjeldasid!
võib ainult loota, et kunagi ei ole selline nohik nagu meil siin!

Ahoi!
 

CuriousStudent

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Tere! Tänan teid informatiivse aruande eest! Tõesti hinnatud!

Võin teile rääkida oma kogemustest Saksamaal ja Hollandis valmistatud kiirpastaga.

Ma olen kiiruse mängus alates tegelikult hea 15 aastat, päris krooniline kasutaja alates 5 aastat.

Tegelikult hea 98% minu ostudest olid speed paste. Sul on õigus, see on ka siin turundus asi. Inimesed ütlevad, et märg speed paste on "otse laborist", "väga puhas" või "väga tugev". Kuna sa ei saa seda kraami nuusutada (ja sa tõesti ei tohiks!!! - selgitan hiljem), siis harjutatakse ja õpetatakse kaaskasutajate poolt, et kuivata seda kraami kõigepealt. Mis on veel rumalam enne, ma arvasin, et märja lahuse lisatakse lõikevahendina. Ma isegi arvasin, et seda võidakse lisada, et müüjad saaksid lisada pastale muid lõikevahendeid ja lõpptoode on seega paremini segatud kui lihtsalt 2 kuiva pulbriühendit, ütleme amfetamiini ja kofeiini, mis võib põhjustada "hotspots" - termin, mis on ehk paremini tuntud fentanüülis, kus ebaühtlane segu võib olla isegi surmav, kui 1 rida on oluliselt tugevam kui järgmine rida, kus sa lihtsalt saad lõigatud ....

Ma alles hakkan uurima tootmisprotsessi ja küsima erinevaid kiiruse tulemusi ... Kui ma ostan kiiruspastat, siis olen kindel, et see on lahustid ... Ma ei oska öelda, milliseid kasutatakse, ja küsin endalt, kas lahus on tõesti sellepärast, et toode ei olnud algse keemiku poolt kuivanud - aga ma ei kahtleks, et ahned tõukurid panevad mingi lahuse peale, võib-olla isopropüüli vms, et anda sellele palju rohkem kaalu ja saada jälle keemiline lõhn, mida enamik ostjaid peab "väga heaks" ja "puhtaks".

Mulle endale ei meeldi see pasta vorm, sest minu jaoks on see lihtsalt lõpetamata toode. Pole midagi hullemat, kui minna pastaga peole ja ei saa oma head tarbida.
Teine negatiivne punkt on see, et sa ei tea kunagi, kui palju sa tegelikult maksad kiiruse eest: kui sa ostad 1gr pastat ütleme 3 euro eest, siis sa ei tea, kas see on 400mg kuivatatud või võib-olla ainult 250mg. Samuti väheneb kaal järk-järgult, mida rohkem õhuga kokku puutub.

Mis toob mind järgmise punkti juurde: mul on tõesti kahju ausatest edasimüüjatest / edasimüüjatest: Iga juurdepääsuga nende varandusele kaalub see õhuga kokkupuute tõttu vähem. Kui sellega ei arvesta, siis võib isegi olla, et teete müügiga kahjumit ......

Kui sa kuivatad ühiselt kaubeldava kiiruspasta, siis tekib tubli kahjum ehk keskmiselt 50%. Aga on olemas märja ja veel märjem kiirpasta. Hiljuti ostetud 11gr speed paste tuli välja umbes 4gr. Kui nüüd hinda ümber arvutada, siis selgub, et turg on praegu nii masendav, et sellised hinnad on lihtsalt vastuvõetamatud. Ka teie ostjad rändaksid lihtsalt järgmise edasimüüja juurde, kes müüb täpselt sama paska KÕRVALIKULT, sest see on "palju odavam".

TÄHELEPANU KÕIGILE!!!
Nüüd minu hoiatuse juurde! DON'T CONSUME WET SPEED IN EUROPE, if you are not 100% sure there was a smart and dedicated guy behind it like Marvin "Popcorn" Sutton. Tema retsept on tegelikult mõistlik ja ma saan aru, miks keegi teeb sellist pastat ja ma arvan, et amfetamiin segatuna etanooli ja/või glükoosiga peaks olema hea.
Asi on selles, et vähemalt minu kogemuse põhjal olen ma väga väga kindel, et see kraam, mida siin pastana müüakse, ei ole AINULT amfetamiin koos ETANOOLIGA, vaid ka muud lahustid, mis võivad olla teie nina ja aju jaoks üsna ohtlikud, kui neid korralikult välja ei kuivatata.
Kui sa käid pidudel, kus on narkootikumide infostendid/liblikad, siis nad kõik ütlevad, et kunagi ei tohi tarbida märga speedi ja lasta sellel kõigepealt korralikult ära kuivada!!! Need on tüübid, kes tegelevad ka narkootikumide kontrollimisega, nad vist teavad, millest nad räägivad ja mis kraam praegu ringluses on ....
Kui ma saan oma koti nädalaks/kuuseks, siis esimene asi, mida ma teen, on koti lahti rebida, panna see kaussi ja lasta 2-3 päeva kuivada. Seal tõuseb hind esialgsest 5 EUR/g mingi 15 EUR valmis tootega. Kui ma müüksin kiirust, siis inimesed naeraksid ja näitaksid mulle sõrme... Kui ma nüüd jälle lisaksin piisavalt lahusteid, et saavutada jälle algne kaal, siis nad ütleksid, et fair deal... sama amfetamiinisisaldusega, lihtsalt ohtlikumalt ja tegelikult tarbimisvõimetul kujul. Hullumeelne!

Olukord muutus siin nii masendavaks, et ma sattusin siia, HAHA!
Võtke seda soolatäiega ....

See, mis toimub Euroopa kiirgusturul (vähemalt lõpptarbija jaoks) on minu arvates igal tasandil KURITSE ja BLASPHEMIA .... Ma tundsin üht meest, kes lihtsalt TÕESTI, mida ta teeb ... Amfetamiin võib olla selline imeline, eufooriline ja odav narkootikum/ravim ... Ma tõesti tahan teada, milline kurb ja perses inimene peab olema, et sellest ainest kogu lõbu välja võtta... See on uskumatu ja vastuvõetamatu, mida mõned hillibilly pusherid üritavad tänapäeval peol speedina passida. Täpselt nagu farmafirmad, kes küsivad kohutavaid hindu ravimite eest, kus KÕIK FUN on välja konstrueeritud, vaadake kasvõi seda OxyNeo ja aeglase vabanemisega oksükodooni paska... ja siis imestab ühiskond, et kuidas areneb fentanüüli paska-show ameerikas... jah.... kui narkootikumid on kallid, ohtlikud ja ei tee enam isegi nalja, sest milleks see paska siis ikkagi on? Ei tasu enam isegi kriminaalselt saada selle prügi eest enam ... jah ... mängige lolle mänge võitke lolle auhindu, huh ....

Igatahes, pärast kogu seda minu raevu speed paste kohta, arvan tegelikult, et Marvin "Popcorn" Suttonil on väga tore lähenemine sellele. Ma tahan vaid öelda, et palun ärge arvake, et tema retsept on Euroopa speed paste'i standard. See ei ole!
Igatahes aitäh huvitava postituse eest!!!

Mul on mõned küsimused kaaslugejatele/postitajatele:

1) Kuna ma astusin kiiruse mängu alles pärast 2000 .... .... Milline oli speed tagasi 80-ndatel, 90-ndatel jne Euroopas? Kas kuiv pulber oli standard?

Ma olen tegelikult kuulnud, et vana kooli biker meth "crank" USAs oli pulber, mitte suitsetatavad jääkristallitükid .... Kui ma ei eksi, siis on see vist ka see vorm, mida onu Fester oma videos teeb ....

Igatahes huvitab mind ka see, milliseid speedi vorme te mujal maailmas saate... Mul on tegelikult natuke kahju ameerika speedi olukorrast, sest eeldan, et teie standardne amfetamiinitoode on kas farmi adderall või salajane metamfetamiin?

Aasias upub kristallmetat... Olen seda ise proovinud, aga tegelikult eelistan tavalist amfetamiini PALJU PALJU rohkem! Nagu ma ütlesin, ma olen üsna krooniline speedi kasutaja ... pärast 3 päeva mitte magamist normaalsest amfetamiinist, mulle meeldib see "spunni" meeleseisund, teine kordusdoos ei toimi enam nii palju ja ma päris palju eelistan selleks ajaks niikuinii suitsetada joint ja magada ja süüa.

Meth on minu arvates palju vähem kontrollitav ja igapäevaseks kasutamiseks ... ja suurim kontra on kohutavalt pikk kestus ja ultra karm comedown ... Ma ükskord jäin 5 päeva ärkvel jääga, see oli kaugelt kõige kohutavam halb trip kogemus, mis mul oli narkootikumidega .... palju palju hullem kui ütleme raske seen või LSD trip .... mis EI oleks juhtunud tavalise amfetamiiniga.

Samuti tean kroonilisi amfetamiini kasutajaid Euroopas... koos tolerantsusega on nad väga võimelised normaalset elu elama... magama, sööma, töötama jne. .... .... Kuna ma olen teadlik, et amfetamiin ei ole tervislik, siis tegelikult ei näe nad välja segaduses, ebatervislikud, anorektilised, neil on palju paranoia jne .... ....

Ma tean kroonilisi amfetamiini kasutajaid aasiast... damn.... mitte igast amfetamiini kasutajast ei saa järjekordne "näod amfetamiini" inimene ... aga päris kindlasti on potentsiaali sinna viia kui tahad või ei hooli!!!

2) Värvimisest:
Tegelikult mina ja mõned mu speedi sõbrad arvavad, et kui pasta on kuivanud ja muutub kergelt kollaseks, on see hea märk speedi suuremast puhtusest ... Ma/me arvame, et see on tingitud amfetamiini oksüdeerumisest, mis viitab heale amfetamiini kogusele, samas kui lõigatud rämpsus ei ole palju amfetamiini, seega ei oksüdeeru ja seetõttu ei muutu natuke kollaseks ...

Üks sinu piltidest rea "mürgine keemiline mürgistus" all on samuti kollane ...
Täieliku noobina - kas meie oletused on õiged või on speed paste kollaseks muutumine tegelikult märk ebaõigest sünteesist ja/või kõrvalsaadustest?

Oh .... sellest sai pikk postitus ...
noh, nagu ma ütlesin ...
Ma olen kiiruse entusiast ...
Tervist!!! :p
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Kui teie amfetamiin on valge kui märg, kuid muutub LITLLLE BIT kollane kui kuivatatud ei ole probleem teie õigus, et aga kui selle tumekollane nagu pildil eespool mainite selle lihtsalt mürgine shit!!!
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Ma elan Hollandis ja teil on siin professionaalsed laborid, kes testivad iga ravimit tasuta ja 90% amfetamiini thts testitud on vähemalt 70% kofeiini, kuid need lollid ei tea, et nii palju kofeiini võib olla surmav, kuid nad hoolivad ainult kasumist, nii et ma starterd osta freebase ainult selge kui vesi ja õige kaaluga ja Ph ja siis ostsin 1KG P2NP ja tegin NaBH4 sünteesi see oli nii hea, et ma kohe ostsin 100L Double Jacketed Reactor ja kõik muud asjad nagu aurugeneraator auru distallatiion minu freebase ja nüüd ma teen oma P2NP Ja ma lihtsalt skaala kuni minu 100L Reactor ja ma ainult müüa 2 sõbrad, et see on see! Aga ärge usaldage "pastat"!!!
 

elliot100

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
on alati tahtnud proovida kiirpastat.
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Flashbackid parimatest lugedes, Saksamaa ja teie pastakad ja üks parem kui teine jne. Ja suurepärased fotod, nii loomingulised ja värvilised...

AGA NII SEE PEABKI OLEMA, SEE TÕMBAB SIND TÕESTI KAASA.
🥺

Blah blah blah (mõned inimesed on isegi väga huvitatud värvilise prügi otsimisest)

Kahjuks on tõesti halb ja teeb mind uskumatult kurvaks, mida siin vahel pakutakse, kui sul pole usaldusväärset aadressi.
Ja mida siin vahel selle eest nõutakse (10€+) JA MIDA ON MAKSETUD SIIN KÕIGI 😭

Harva näeb inimesi, kes sellega vähegi vaeva näevad. AGA NAD TEAVAD ÜHTE ASJA! NEIL ON VÄGA HEA XDD
Ja pärast siinse suure foorumi sirvimist nüüd tegelikult tõsiselt imestan, kui palju minu poodidest üldse "päris amp" oli

😂 😂😂(ärge muretsege, ma ei ole ega ole kunagi olnud värvipasta jahimees )
Mul oli keegi, keda ma aastaid usaldasin.
Mulle tegelikult päris meeldis imestada, et miks see jälle heledaks või tumedaks läheb.

Pärast kolimist ja minu usalduse aadressi kaotamist läksin loomulikult siia otsima.
Ma läksin otsingule.
Ja see, mida ma nägin ja mulle pakuti, oli šokeeriv.
Nii et hetkel võtan pigem pausi, kuni mingil hetkel avaneb uus usalduse uks...



liitun sellega, ei usalda pastat, ja mis siin veel naljakat on? ❗
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kiirussulfaat
A-õlihappesulfaat + alkohol + kofeiin
1l õlil nad kasutavad 5kg kofeiini ja u on 15% kiirus ainult biznes peab töötama :p
 

Grammdalf_der_Schneeweiße

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 6, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Väga väga kurb häbiväärne biznes on see, et raha, mida nad sellest teenivad, oleks tore, kui see võiks nutma, kuid nii valjusti ja kaua, et nad toovad selle teile vabatahtlikult tagasi.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Serbias eelistatakse kõige rohkem kiirpastat ja märga kiiret, kuni selleni, et kui keegi saab kuiva kiiret, arvavad nad automaatselt, et neid on rüüstatud ja nad on saanud mingi pask toote, mis on naeruväärne. Ma olen nõus, et speed paste võib olla parem, nagu on öeldud selle teema esimeses osas. Aga siin ei ole tähtis, milline on amfi kvaliteet, inimesed tahavad lihtsalt, et see oleks märg ja pastana, mis on minu jaoks tõesti uimastav. Väga kehv turg ja teadmised. Ühel hetkel üks sõber ütles mulle, et tal on mingi speed paste käes, läks edasi ja proovis. Ja kui keegi usub mind MITTE. See kraam ei puudutanud mind isegi, võibolla väga kerge tunne aga üldiselt mitte midagi. Sellel oli amfi lõhn, piimvalge värvus, konsistents, aga puudus peamine, nimelt tugevus ja selle mõju. Ma tahaks teada, mis see kraam oli. Kui kellelgi oli sarnane kogemus, siis palun võtke ühendust.





.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeiini jaoks kindel
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Aga lõhn oli nagu väga puhas amf, mis on asi, mis mind häirib. Kui sellel ei oleks mingit lõhna ega sarnasust päris amfetamiinipastaga, siis ma arvaks ka nii.
 

Xtrembendion

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇬
Joined
Jul 2, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kas a-õli+ipa ja sulfiinhape teeb ka pastat?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
jah kindel, et saate isegi atsetooniga teil on lihtsalt pöörata tähelepanu, et temperatuur on ikka alla 20 ° C
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Reaktsioon ise koos hapestamisega läheb üle 20 kraadi, nii et
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
See on, kui te ei jahuta seda jah.
Aga atsetooniga on see aldolreaktsioon, kui te ei jahuta panna happe aeglaselt
 

Qwertz123

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
IPA ei ole 100% IPA, see sisaldab peamiselt vett nagu mõni %. See lahustab teie amfetamiini.
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
IPA on tavaliselt 99% ulatuses üks protsent ei ole oluline.
70% IPA ei ole hea koice
 
Top