Amfetamiini sulfaat ja vesinikkloriid (HCL) A-OIL Amina Amph. Abi palun poisid

xzzcwisjmz1

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 12, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Tere, mul on mõned küsimused amfetamiinide kohta, täpsemalt:
a) amfetamiinsulfaat b) amfetamiinvesinikkloriid

Kuna meil on uus amiini tarnija, soovime luua parima/puhtama võimaliku lõpptoote (sulfaat, hüdrokloriid).

Leidsin siin foorumis palju viise, kuidas amiinist (a-õli) sulfaati saada, kuid ma ei tea, milline neist on parim:

Sulfaadi valmistamine:
1. Millist lahustit on kõige parem kasutada ja millises koguses 1L amiini (a-õli) suhtes.
2.Parim PH sulfaadi jaoks on? 6-7? 7? 6?
3. Kuidas saada? Vala lahusti amiinile, sega ja lisa seejärel väävelhapet? Või äkki mingi muu viis, leidsin mitmeid, nt segada hape lahustiga ja lisada see järk-järgult amiinile.

Hüdrokloriidi valmistamine:

Siin ei ole mul kahjuks mingit infot saamise kohta. Ei midagi PH kohta, amiinist loomise protseduurist, kuivatamisest jne.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Tere, seda teemat on selles foorumis palju kordi arutatud ja amfetamiinide rubriigis on palju artikleid ja väljaandeid selle kohta, kuidas jätkata oma A-OILi, et teha selle järgnevat sulfaati. Siiski ma aitan. Lahustage oma õli 1:1 suhtega atsetoonis ja valmistage teises anumas 98-99% väävelhappe ja atsetooni segu 1:10 suhtega. Kui olete selle valmis saanud, tilgutage oma lahjendatud väävelhapet aeglaselt tilkhaaval ja pideva segamisega oma lahjendatud õli sisse. Kontrollige pH-d kuni ph6-ni ja kui saavutate ph6, lõpetage hapete lisamine. Seal on teil valmis toode, filtreerige see ja laske toatemperatuuril kuivada, kuni see on täiesti murenev. (Kui märkate happe lisamise ajal, et teie toode on väga tihe, võite lisada veel külma atsetooni, et saada paremini filtreeritav mass).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Standardtehnika kohaselt valmistatakse vaba aluse lahus alkoholis ja lisatakse sellele lahusele väävelhappe lahus alkoholis (selle lahuse valmistamisel tuleb segu kindlasti jahutada). Atsetoonis ei ole võimalik vaba aluse amina neutraliseerida väävelhappega, sest atsetoon reageerib isekondensatsiooniga väävelhappe sissetulekul ja annab palju lisandeid.
Hüdrokloriidi ei saada, see on liiga hügroskoopiline.
See on optimaalne 6 ph saate portsioneeritud pulber järk-järgult tuua ph umbes 7, filtreerides toote. Kindlasti loputage pulbrit filtril väikese koguse alkoholiga, et pesta pulbrist vaba aluse jäägid maha, filtraatlahus viiakse seejärel järk-järgult 6 ph-ni ja filtreeritakse samuti. Sellega vähendate ohtu, et ph langeb alla 6.
 
Top