Kas siin on mõni metasüntees, milles kasutatakse raputamist ja küpsetamist patareidega?

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tere,

Ma võiksin jagada ja võib-olla arutada, kas keegi teeb seda?

Kuna ma olen proovinud mitu korda, kuid kasutades erinevat tüüpi reaktiivi ja ei ole päris kindel, milline neist peaks olema õige, kuna ikka ei õnnestunud saada soovitud tulemust.

Las ma panen mõned näited iga tulemuse pärast ma proovisin lõpliku protsessi, mis on gaasiga välja met kasutades happe hcl.

Esimene pilt näitab, et see hakkab küll kristalliseeruma lõpptoode, kuid see lihtsalt jäi protsessi käigus kinni. Mitte kogu pind ei muutu punasest kristalliks. Ainult mingi osa sellest.

Teine ja kolmas on peaaegu sama. See lihtsalt peatub valge värvuse juures ja ei muutu isegi kristallkindlaks.

Võib-olla saame edasi arutada, kui keegi on seda meetodit kasutanud.

Tänud.

Tervitused.
 

Attachments

  • STj4Fy7gZ6.jpg
    STj4Fy7gZ6.jpg
    532.3 KB · Views: 134
  • CSb6HEmaYN.jpg
    CSb6HEmaYN.jpg
    4 MB · Views: 110
  • UjWYJpvayR.jpg
    UjWYJpvayR.jpg
    4 MB · Views: 105

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Roosa olemine tähendab tavaliselt ülemäärast hcl. "Raputa ja küpseta liitiumiga" on ebamäärane. Sellel saidil on paar dokumenti, mis kirjeldavad seda protsessi, kuid kui soovite protsessi kriitikat, siis ebaõnnestute. Sa pead seda üksikasjalikult postitama
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Pärast teid HCl gaasi. Koguge oma tahked ained filtrisse. Peske oma tahked ained külma, kuiva atsetooniga. See on teie metüülatsoon. See on "väänatud" kujul - see ei ole kristalliseerunud. See peaks välja nägema nagu jahu või tuhksuhkur. Iga muu värvus peale valge on lisand.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Täname. Kas see on sama tahke aine, mis jäi klaaspurki (see, mida ma kasutasin hcl gaasiprotsessi ajal) sama, mis filtris? Sest viimati keskendusin ma klaaspurki jäänud tahke aine kogumisele, mitte filtrile. Aga jah, ma mäletan, et sinna on jäänud mingi kogus valget tahket ainet.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tahked ained, mis tekkisid HCl-gaasimisel. See on teie metamfetamiin. Te HCl gaasite oma "kütusesse" ja see hakkab looma tahkeid aineid ja näeb välja nagu lumi. Jätkate gaasitamist, kuni tahkeid aineid enam ei tule. Kui gaasistamine on lõppenud, valate kütuse läbi kohvifiltri ja kogute tahked ained kokku. See ongi teie metamfetamiin. Valage oma metale külma, kuiva atsetooni, et seda pesta ja kõik lisandid ära loputada. Laske sellel kuivada. Valmis. See on "Meth HCl".

Ma saan teile anda ainult need põhilised juhised. Ma ei tea, mida te tegite või millest te räägite, kui ütlete, et teil on juba tahkeid aineid filtris või milliseid soovite koguda.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Ma mõtlesin, et pärast seda, kui ma valan oma kütuse läbi kohvifiltri, oli filtris tahke aine. Ja ka minu klaaspurki jäid tahked ained. Ei ole kindel, kuidas seda selgitada, kui te ikka ei saanud aru. Võib-olla ma võin proovida anda pilte, kui sa tahad mind...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ei, see on okei, ma saan sinust aru. Ma lihtsalt ei saa päris hästi aru, kuidas saab lahust filtreerida ja lahusesse jääb ikkagi tahke aine. See kaotab ju omamoodi filtreerimise eesmärgi...
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tahke aine juhtus tekkima lahuse "soolamise" käigus Acid hcl-ga. So thats miks osa sellest on seal see kleepub klaaspurgi seinale. Kas sa mõistad mind?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Jah, OK... kui te valate purgi välja, et filtreerida tahkeid aineid... laske kütusel purgist kuivada. Kui purk on kuivanud, võite kõik, mis on purgi sisemusse kinni jäänud, lahustada vees või alkoholis ja seejärel aurustada. Mis iganes on jäänud, peaks olema met.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Tahke, mida te mõtlesite, on midagi sellist?

*Kirjandust väga hilise vastuse eest
 

Attachments

  • eP7axuNVbn.jpg
    eP7axuNVbn.jpg
    993.6 KB · Views: 30
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kui see on see, mis tuli tagasi, kui sa gaasitasid, siis jah. Te filtreerisite kõik tahked ained ja see jäi sisse?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jah, see on see, mis mul on pärast hcl gaasi. Ei ole seda veel filtreerinud. Kuidas ma siis kristalliseerin seda? Viimati pärast ma filtreerisin selle välja ja lasin sellel mitu tundi kuivada, see lihtsalt osutus tolmuks..mitte kõvaks kristalliks, mis peaks olema
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Kristalliseerumine on teine samm pärast. Selles etapis on oodata valget tolmu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Põhimõtteliselt on liitiumi meetod on Birch -laadne solvatud elektronide meetod solvatud elektronid toimuvad vedelas ammoniaagis või vees( ei saa öelda, et olen kunagi näinud met, mis on tehtud hüdreeritud elektronidega, kuid see on elujõuline kontseptsioon) nii et te teete vedelat ammoniaaki? Kui mitte, siis ei tule see kunagi universumi piires toimima , kui te ei tee liitiumtetrahüdridoaluminaati
Kui teete seda, postitage süntesaator, see oleks vinge.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kas ma võin teada, kuidas testida, kas tegemist on vedela ammoniaagiga või millegi muuga? Olen just proovinud seda klaasis põletada ja see muutub mustaks/põlenud ja lõhn on väga haisev ja maitse on väga halb. Ei ole isegi lähedane amfetamiini maitsele.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See oleks ammoniaak ainult siis, kui paneksite sinna ammoniaaki või ammooniumsoola. Pidage meeles, et met ise on ammoniaak ( amiin on Nh³ või NH² R" või NH R¹R²) niipalju kui s test. Kui lisad natuke naatriumhüdroksiidi ammoniaagilahusele paksu valge suitsu, mis lõhnab kalalõhnaselt. See peaks näitama sinist ph paberil ja suitsu paksult ja ebameeldiva lõhnaga, kui lisada tilk või kaks conc. HCL-i.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Jah, see juhtus nii, nagu te ütlesite. Mis on siis järgmine samm? Kuidas seda kristalliseeruda?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Te ei tee seda Crystallize. Järgmine samm, kui teil on vedel veevaba ammoniaak, on, lisate liitiumi ja vedelik peab muutuma tumesiniseks. See võib isegi muutuda metalse pronksise värvusega, kuid see PEAB toimuma
0kX2wo6tGY
siis lisate oma lähteaine ( või see on juba seal) ja solvatud elektronid vähendavad [mis iganes, efedriini pseudoefedriini katinoonid ECT] ja see on Birch reaktsioon. Ülejäänud on selle puhastamine ja ümberkristallisatsioon ( mis on puhastamine)
 
Top