Keegi siin teab, kuidas teha Zinc\HCl reduktsiooni NS hea saagisega ?

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Ma tean, et mingi kuidas see reaktsioon võib olla hea saagisega ...
minu sõber Taiwanis õnnestub reaktsioon 60% + saagisega peaaegu pooleldi, samas kui mul õnnestub saada 20-30% max ...

Nagu ma saan aru, redutseerimine on mitu sammu ja kõigepealt redutseeritakse nitrogrupp , siis kaksikside , kuid vastavalt ZINC\HCL paberile läheb enamiin läbi imiini, et redutseerida amiiniks , ja ma tõesti ei õnnestu saada, kuidas teha seda redutseerida oma täielikku potentsiaali , mu sõber tõesti ei tea, kuidas selgitada rohkem ja ütleb lihtsalt "ta teeb reaktsiooni hunch".

Ma lisan tsinki 1 tunni jooksul 1:2 ipa\hcl lahusele , säilitades 5C , mõned korrad muutub reaktsioon lõpus külmaks , sest ta lõpetab soojuse tekitamise , võibolla see aeglustab muundumist ? , või ma lugesin ka seda, et kui kasutatav tsink on vähe oksüdeerunud, võib see reaktsiooni rikkuda (kuigi selle võib-olla viidati halogeenitud NS-le ).

nitrogrupp on redutseeritud ma olen peaaegu kindel, kuna värvus muutub läbipaistva hallikaks lahuseks, kuid töötamisel ja aurustamisel tundub, et saagis on väga väike ja mingil põhjusel ei ole muundumine amiiniks täielik.

ma tean, et ma võin teha redutseerimist ka nabh4\cucl2-ga (ja kavatsen seda ka varsti proovida).
kuid praegu, kui keegi teab midagi selle uudse reduktsiooni kohta, võib see tõesti aidata.

kas keegi siin õnnestub reaktsioon ja teab põhipunkte ?
Lisasin referentsiks paberi, kuna selles oli pakutud toimemehhanism
 

Attachments

  • kcZe5wGiT9.pdf
    265.3 KB · Views: 563

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ma ei tunne seda reaktsiooni isiklikult, kuid sellest, mida te kirjeldate, võib-olla saate proovida vähem jahutada? Tehke mikrosünteesi ja vaadake, mis juhtub, kui temperatuuri veidi tõsta.
 
Top