Nitatseenide süntees?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Huvitavad ja uued bensimidasooli mu-retseptori antagonistid. Tahaksin näha kirjutist mis tahes nitaseeniühendite sünteesi kohta võimalikult kättesaadavatest lähteainetest. Olen näinud neid aeg-ajalt tumedate võrkude turgudel, tavaliselt müüjatelt, kes on ilmselgelt keemikud, kes müüvad ajutise partii maha, enne kui nad nagu tõelised professionaalid metsatööle kaovad.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Eriti huvitab klonitaseen. Erinevalt teistest tugevatest nitatseenidest, nagu metonitaseen, mis teatavasti tõstavad absoluutselt inimese taluvust, ei ole see 35-päevase katse käigus tõestatud, et taluvus areneks(G.Bromig, Klinishe Wachenskrift, 960-963, 1958).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tegelikult leidsin selle kirjutise Redditist. Kas kellelgi on selle kohta tagasisidet?

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/eyu1g3
Süntees metonitatseeni, etatseeni, etonitatseeni, klonitatseeni ja teiste nitatseeni derivaatide süntees.


Nitatseeni derivaatide süntees on kirjeldatud USA patendis 2935514. Kirjeldatud meetodil saab valmistada nitatseeni, etonitaseeni, klonitaseeni, metonitaseeni, ISO, etatseeni ja mitmeid teisi. Oma teadusliku töö käigus olen valmistanud 12 nitatseeni derivaati.
Etatseenil olid parimad rekreatiivsed omadused ja see on minu # 1.
Selgitasin sünteesiteed varem:post: https://www.reddit.com/r/fentanyl/comments/ela9fa/_/Image : https://ibb.co/h2SZcbP (tee nitriilist).


1 Süntees bensimidasooli (või nitrobensimidasooli) vaheühendusest
Kuiv gaasiline HCl-hape viiakse sulatatud segu (0,11 mol) asendaja bensüültsüaniidi (Märkus 1) [antud juhul kasutan p-metoksübensüültsüaniidi] ja 11,6 ml absoluutse etanooli sisse 15-25*C juures, kuni viimane on küllastunud.

Pärast seda, kui reaktsioonisegu on seisnud 12 tundi 20*C juures, võetakse toores iminoeetri hüdrokloriid (foto1) 200 ml absoluutses dioksaanis ja segatakse 15,2 g (0,1 mol) 2-amino-4-nitroaniliini (märkus 2) 2 tundi temperatuuril RT (foto2).
Seejärel 14 tundi tagasilöögi all (foto3). Veel kuumast lahusest sadestati 2-(p-metoksübensüül)-5-nitrobensimidasooli hüdrokloriid, lisades HCl-happega küllastunud etüülatsetaati, mis seejärel kohe filtreeriti.
Vaba alus vabastatakse hüdrokloriidist keetmise teel ammoniaagi vesilahusega, filtreeritakse ja kristalliseeritakse ümber etüülatsetaadist. Saadud 2-(p-metoksübensüül)-5-nitrobensimidasooli (foto4) kasutati järgmises etapis.

2**.Nitatseeni derivaatide süntees (N-alküülimine bensimidasooliga)**.
9g (0,066 mol) dietüülaminoetüülkloriidi 10 ml dioksaanis lisatakse tilkhaaval 70*C juures segatud lahusele (0,033 mol) 2-(p-metoksübensüül)-5-nitrobensiimidasooli ja 1g bensüültrieetüülammooniumkloriidi 65 ml 1N NaOH-s (märkus 3) (foto5) . Segu segatakse 1 tund temperatuuril RT, sadestunud õli võetakse üles etüülatsetaadis. EtAc-lahus ekstraheeritakse lahjendatud HCl-happega, happeline lahus leelistatakse NaOH-ga ja ekstraheeritakse uuesti EtAc-ga. EtAc lahust pestakse veega ja kuivatatakse veevaba kaaliumkarbonaadiga ning aurustatakse. Saadakse 9 g 1-(beeta-dietüülaminoetüül)-2-(p-metoksübensüül)-5-nitrobensimidasooli ja 1-(beeta-dietüülaminoetüül)-2-(p-metoksübensüül)-6-nitrobensimidasooli segu (märkus 4).
See segu eraldatakse kaheks komponendiks järgmiselt: Segu võetakse alkoholi ja segatakse arvutuslikus koguses HCl-hapet etüülatsetaadis ning inokuleeritakse 5-nitroderivaadi HCl-ga. Pärast filtreerimist ja saadud sademete ümberkristalliseerimist etanoolist saadakse 4,2 g puhast 1-(beeta-dietüülaminoetüül)-2-(p-metoksübensüül)-5-nitrobensiimidasoolhüdrokloriidi.
Emalahus aurustatakse, võetakse veega, leelistatakse NaOH lahusega, ekstraheeritakse etüülatsetaadiga, ekstrakti pestakse veega ja kuivatatakse veevaba kaaliumkarbonaadiga. Lahusti aurustati ja seejärel kristallid kristalliseeriti ümber eetri ja petrooleumi segust. eetris koos 6-nitroderivaadi, puhta 1-(beeta-dietüülaminoetüül)-2-(p-metoksübensüül)-6-nitrobensimidasooli inokulatsiooniga.
-------------------------------------------------------------
Märkus 1.
Asendab bensüültsüaniidi, Kui kasutate:
4-klorobensüültsüaniidi, siis saate klonitaseeni bensimidasooli vaheühendi
4-etoksübensüültsüaniidi, siis saate bensimidasooli vaheühendi etonitaseeni jaoks.
4-metoksübensüültsüaniid saate bensimidasooli vaheühendi metonitaseeni jaoks.
4-isoproksibensüültsüaniid saate bensimidasooli vaheühendi iso.

Märkus 2.
2-amino-4-nitroaniliini võite asendada 1,2-fenüüldiamiiniga ja kasutada 4-etoksübensüültsüaniidi - saate bensimidasooli vaheühendi etatseeni jaoks.

Märkus 3.
Esialgses patendis ei kasutatud katalüsaatorit. Katalüsaator hõlbustab ainete lahustamist. See mõjutab positiivselt reaktsiooni kiirust ja saagist.

Märkus 4.
Kui teete etatseeni, siis ei ole teil isomeeridega probleemi. Teil on juba olemas toode, mida saab kasutada 😉
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Miks te ei lisa fotosid Redditist? Lisage ka sünteesitud aine valemiga pilt. Piltidega on lihtne mõista.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandan, kuid ma ei näe mingit alternatiivi postituse toimetamiseks?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Lisan siia fotod. Selgituseks: ma ei ole seda sünteesi proovinud ja pildid ei ole minu tehtud.

FOTO 1:
UzM5oGEd6B

FOTO2:
TRipCQOSmL


FOTO 3:
KLJi1a2GPX


FOTO 4:
1R4J3FSLkW


FOTO 5:
KlHM7Eef0g

Ja koostisosade loetelu:

Spetsiaalsed kemikaalid:
1 bensüültsüaniidi variantidest:
4-klorobensüültsüaniid (klonitaseeni puhul)
4-etoksübensüültsüaniid (etonitaseeni puhul)
4-metoksübensüültsüaniid (metonitaseeni puhul)
4-isoproksibensüültsüaniid (isonitaseeni puhul)
2-amino-4-nitroaniliin.

dietüülaminoetüülkloriid
Bensüültrieetüülammooniumkloriid

Kemikaalide varud:
Absoluutne etanool
Absoluutne dioksaan
HCl gaas (NaCl ja kontsentreeritud väävelhape)
Kontsentreeritud HCl lahus
Etüülatsetaat
Veealuseline ammoniaak
Naatriumhüdroksiid
Veevaba kaaliumkarbonaat
Dietüüleeter
 
Last edited by a moderator:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Suurepärane!
Palju lihtsam kui fent, tahan seda proovida.
Kuigi, see nõuab rohkem ohutust viimases etapis.
Fentiga lisate lihtsalt anhüdriidi anppile (samuti mürgine, kuid palju nõrgem kui mistahes fent derivaat) ja siis saate saagise hõlpsasti otse lahjendusainele üle viia, ilma saastamata.
Ja põletage või kastke plastikust nõud oksüdeerivates ainetes (väike hävituskinnas on hea asi).
Kasutage paksu riidelõnga, et saada selge lahus ilma kuumade kohtade ja õliste tilkadeta.

Nitatseeni viimases etapis on õnnetused võimalikud, on vaja tõsisemat ohutust.
Kõrvaldamise kindakast ei ole tugevate derivaatide puhul piisav.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Vabandan, kas te saaksite seda täpsustada? Milline on tajutav oht? Sisseloopimine või transdermaalne mürgistus või mis? Plahvatus?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Tõenäoliselt uus suure tõhususe ja pikaajalise mõjuga bestseller.
Ohtlik jama! 200x morfiini tugevus ja ~3 tundi kestev toime.
(HOIATUS: OPIOIDIDE KASUTAMINE ÜLISTAB PASKA, MA HOIATASIN TEID)

Etometaseen, ilmus ravimiturule 2022. aasta kevadel.

(metüül nitrogrupi asemel, võib-olla saab häälestada veel vastuvõetavamalt)
https://www.reddit.com/r/Opioid_RCs/comments/tp8ajr
Ja, ka leidsin selle wikist, väga lihtne viis zene (ei vaja nitriile ega fenüüläädikhappe derivaate)
800px-Etonitazene_2011_synth.png


Kõlab kuradi ohtlikult, nagu uus epideemia.
Postitasin selle ainult "harimiseks".
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah, see on juba paar aastat "kujunemas". Ma olen näinud kasutajate aruandeid peamiselt metonitaseeni kohta ja see tekitab tavaliselt üsna kiiresti massiivset tolerantsust. Seda on väga raske ümber pöörata. Seetõttu tundub klonitaseen huvitavam kandidaat, osaliselt seetõttu, et eespool nimetatud uuringus, kus tolerantsust ei olnud tuvastatud, kuid ka seetõttu, et see on vähem agressiivne ja nõrgem mõju. Lihtsamini käsitletav.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
1. 2-(beeta-dietüülaminoetüülamino)-5-nitroaniliini (12,6 g, 0,05 mol) ja p-etoksüfenüüläädikhappe (9,91 g, 0,055 mol) segatud lahusele THF-is (50 ml), mida kuumutati a t 50*C, lisati EEDQ (12,4 g, 0,05 mol)
2. Pärast 24 tundi lisati veel EEDQ (6,18 g, 0,025 mol) ja 72 tunni möödudes lisati lõplikult EEDQ (12,4 g, 0,05 mol).
3. Segu lastakse reageerida 50*C juures veel 120h.
4. Lahusti eemaldati vaakumis ja segades lisati umbes 6,6 ml 12 N HCl'i.
5. Lahus ekstraheeriti CHCl3-ga (2x200ml) ja kuivatati (Na2SO4).
6. Lahusti aurustati vaakumis, et saada 21,6 g (100%) etonitatseenvesinikkloriidi: mp 161-164*C
 
Last edited by a moderator:

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas kellelgi on butonitaseeni süntees? Kas see on lihtsalt bensüültsüaniidi asendamine teistsuguse kemikaaliga nagu teised variandid?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Süntees nagu eespool, me asendame ainult mõned reaktiivid.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Kui ma tahaksin sünteesida etometatseeni, kasutades William Dampieri poolt nii lahkelt esitatud täiustatud etonitseeni sünteesi, siis kas see oleks midagi sellist?
IIxJPsoFtv
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kas kellelgi on ELis zenes müüja? Ma olen kulutanud umbes 3 000 eurot nende otsimiseks, et saada lõpuks ainult pettust. Opi riik on kurb ja RC stseen veelgi enam. Aga zenes on tõesti ainult tulevik, kuna ei tundu olevat fentalooge... või kui on, siis palun andke mulle teada.

Kui juhtub, et soovite aidata, siis palun võtke ühendust minuga aadressil [email protected], ma võin teid aidata ka mõne ainega, mida ma siinkohal ei maini, kuid need on tugevad tugevatoimelised opioidid. Aga seda saab arutada privaatselt. Ma tahan lihtsalt seaduslikku muusika müüjat. :(

Proovisin Eto btw alates clearnet link. Tugev kraam, valutab nagu kurat ja paneb mind nuusutades nutma. Ei ole kindel, kas see on minu tolerantsus, aga ei ole nii eufooriline. Legit lihtsalt paneb mind paariks tunniks magama lol. Päris nagu võtaks tugevat benso lmao.
 

BlackoutBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Ok lahe! Kas te juhuslikult teate, milliseid reagente? Ma loodan proovida ja teha mõned haha.
 

epson

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2022
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
rechemco.to on metonitaseeni 1:3 või puhtalt. Hinnad on väga head ja ka kvaliteet on hea.
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Tere otsin ka selle toote ostmist, kas te võiksite mulle teada anda, et heroiinisõltlasele, kes kasutab ~ 20% afgaani freebase'i, kui palju te toodet veel kärbiksite?

Tänan teie aja eest!
 
Top