Kas kellelgi on kogemusi safi destilleerimisega kamprist?

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kas kellelgi on kogemusi safrooli destilleerimisega pruunist kampriõlist? Mul on Hiinast pärit proovitellimus, mis peaks sisaldama 27% safrooli. Praegu kogun osad kokku, et ehitada minu vaakumallikaks raskekaaluline aspiratsiooniseadme. Pidev töötav pump, mis on arvestatud 16 GPM, ma arvan, et koos jääveega on 20 mmHg lihtne ja kuni 10 mmHg peaks olema võimalik. Kas keegi näeb minu plaaniga mingeid probleeme? Ma kavatsen paigaldada vaakummeetriga vaakumliini ja kasutada Chromic's "Destillation of safrole" juhendis leitud tabelit, nii et ma ei lenda pimesi, kuid mõnest vestlusest, mille olen leidnud Internetis, tundub, et mõned inimesed on palju probleeme, et seda kampriõlist välja tõmmata? Igasugune nõuanne või hoiatus võimalike lõkse kohta oleks teretulnud.

Sealt edasi on minu plaan refluksida KOH-ga, et muundada isosafrooliks, ja ma teen ikka veel uuringuid ja selgitan välja parima meetodi, et minna isosafroolist MDP2P-ks. Igasugune nõuanne sellel rindel oleks samuti teretulnud. Praegu kaldun ma oksoonimeetodi poole, lihtsalt sellepärast, et vajalikke kemikaale on lihtne hankida, kuid ma olen kindlasti avatud suuremale saagikusele.
 
Top