Question igaüks võib nõustada uustulnukat, kes soovib alustada tootmistegevust

velukatr13

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile. Esiteks Im elab Ida-Aasias, nii et Im kehv inglise keeles.
Im tibu praegu, kuid Im väga meeleheitel
Ma otsisin palju asju, mida ma võiksin teha need ajad, ma teadsin, et see töö sobib mulle kõike arvestades. kuid mul ei ole mingeid teadmisi...
Minu riigis on raske osta chemicial materjali,Ja kust sa tavaliselt saada rohkem raskesti saada materjale?? Ja kui ma lihtsalt vaatan videot ja teen seda, keegi võib saada haiget, nii et ma peaksin kõigepealt orgaanilise keemiaga alustama??
ja iga hea nõuanne on teretulnud tänan teid lugeda sõbrad
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Loe loe ja loe rohkem loe ning uuri kemikaale, millega sa/te töötad.

kui teete sünteesi, kandke laboratoorseid kaitsevahendeid ja täisnäolist hingamisaparaati/kindaid palju ventilatsiooni

ärge tehke seda oma köögis 👌
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Te kihla on mõned põhilised asjad, mida peate tingimata teadma, enne kui hakkate praktikas rakendama, samuti on enamik, mida õpid käigu pealt, kuid esimene peaks olema arvutada välja mitmeid asju, mida peate ise dokumenteerima, siis küsige uuesti. peate kõigepealt mõtlema kui mitte-keemik ja otsima suff nagu "ärge eeldage suuremat tuleohtu, kui olete võimeline kustutama", nii et jõuate loomulikule küsimusele "kas ma tean, kuidas kasutada tulekustutit?". Ma arvan, et sel moel seisate enamikule ohtudele vastu kindlusega, et olete mõnevõrra valmis (mis tõesti ei saa olla iga kord õige, kui te alustate, üllatused on järgmine "õpetaja", kellega te peate aquointed). Tervist!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Olen kindel, et parim viis on lihtsalt õppida keemiat,l kui teete, siis on teil teadmised, kuidas ise teha seadmeid, kuidas kasutada ja kuidas sünteesida reagente põhilistest ühenditest.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Foorumis on palju algaja infot (nagu esimene labor) Kõlab, et vajaliku materjali saamine võib olla teie jaoks siiski probleemiks?
 
Top