Kas keegi on kunagi proovinud Bayer-villageri teed P2P-le?

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Olen näinud veebis artikleid selle kohta, kuid ei ole lugenud ühtegi tegelikku kirjutist või tegeliku sünteesi tulemust.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Jah - ma tegin seda palju kordi.

Esimene samm happega katalüüsitud aldoolkondensatsioon on lihtne ja vaheühendi päris hea saagis on saavutatav.

Nüüd baeyer villiger oksüdeerimise samm on midagi, millega ma olen praeguseks juba pikka aega töötanud, proovides igasuguseid erinevaid katalüsaatoreid ja reagente. Kui teil on juurdepääs millelegi nagu kaubanduslikule 40% peräädikhappe lahusele (mida ma saan ainult aeg-ajalt ja ainult piiratud kogustes), siis on see lihtne ja hea tee P2P-le.

Samuti, kui teil on juurdepääs 30% vesinikperoksiidi lahustele, on see endiselt hea tee väiksemas mahus tootmiseks.

Kui te lihtsalt otsite väikeseid koguseid kvaliteetset P2P-d ja ei muretse mõningate jõupingutuste pärast, siis ma arvan, et see on üks parimaid viise, kui teil ei ole juurdepääsu piiratud kemikaalidele, kuna kõike, mida vajate, saab osta otc või toota korralikus laboris.

Kui teil on küsimusi seoses mõne sammuga olen kindel, et ma saan aidata. Samuti sai palju materjali / pilte, et illustreerida protsessi.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Kas te olete proovinud oksooni ?
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Ma vajan abi selle reaktsiooni puhul. Ma ei saa isegi MPB-kristallide saamise esimesest sammust kaugemale. Tahaksin saada MPB-kristalli ilma vaakumdestillatsiooni teostamata.

Ma gaasitan oma MEK + bensaldehüüdi, lasen sellel 48 tundi istuda, siis dekanteerin alumise kihi. Pruun kiht pestakse veega ja seejärel NaHco2 lahusega, kuni see on neutraalne. Pruun orgaaniline õli lahustatakse etanoolis ja pannakse sügavkülma.

Pärast pikki tunde sügavkülmikus ei ole ikka veel näha kristalle. Olen proovinud lusikaga kastmist ikka veel ei ole kristallid. Vajan abi MPB kristallide saamiseks.

Kas ma saan kristallide tekkimist, kui aurustan osa lahustist kuni küllastumiseni ja jahutan?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ma ei tea, kas ma võin mainida teisi saite, kuid actualy palju inimesi on teinud seda ja selle ei ole nii raske, ma ainult kardan, et sa shoud valisid hea oksüdatsiooni, mis ei plahvataks, kui kaotada kontrolli !
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Jah, ma olen proovinud Oxone'i ja ma olen selle suur fänn, kuna see on üsna odav ja seda saab osta igas riistvarapoes, kuid ma eelistan seda epoksüdeerimiseks, eriti koos atsetooniga / dmdo substitueeritud P2P-derivaatide tootmiseks.

Baeyer Villiger Oxidatsioonil Oxone'iga on mõned puudused, mida ma ikka veel üritan leida head viisi, kuidas seda vältida, kuid ei ole veel õnnestunud..... Saagikus on madal ja nii DMF ja atsetonitriil, mis on head lahustid või kaaslahustid selle reaktsiooni jaoks, ei ole minu jaoks lihtne saada ja kasutades aq. lahendusi ei tööta hästi ja nõuab suurt molaarset oksooni ülejääki ja kuna oksooni molaarne mass on üsna suur, siis on vaja suuri koguseid, mis muudab töö üsna kuradi.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Praeguse seisuga on minu jaoks parim OTC tee P2P-le endiselt fenüülalaniini fenüülketonitriiliks fenüüläädikhappeks ja seejärel ristketoniseerimine jäääädikhappega, kasutades FE / FESo4 kõrge keemistemperatuuriga lahustites umbes 250 kraadi Celsiuse juures. Loomulikult töötab hästi ka toruahi mangaani või muude katalüsaatoritega, kuid ma ei oma toruahju ja minu DIY toruahi on veel unser ehitus ... Kuna ma ei tea millal. Kaltsiumi- või magneesiumisoolade kuivdestillatsioon töötab ka, kuid selle puhastamiseks on kuradi jama ja saagis ei ole ka väga suur...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Olen teinud, et fenüülalaniin ---> bensüültsüaniid ---> fenüüläädikhape.
Kas te saate mulle rohkem rääkida sellest ristketoniseerimisest? Minu fenüüläädikhape istub minu laual ja ma ei tea, mida ma sellega teen, sest mul ei ole neid häid kloorimisvahendeid, et teha äädikhappeanhüdriidi. Ma pole kunagi kuulnud sellest marsruudist. Palun täpsustage mulle seda!
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kas olete aru saanud, kuidas kasutada fenüüläädikhapet ilma äädikhappeanhüdriidita? Kui mitte, siis on mul selle kohta tekst.

Samuti vajan abi fenüültsüaniidi sünteesimiseks fenüülalaniinist. Oleksin õnnelik, kui te tahaksite aidata.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Jah, ma võin aidata, kui teil on muidugi tekst olemas. Olen seda mitu korda teinud
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Tänapäeval ei ole iga tavaline p2p meetod peaaegu seda väärt uute glütsidaadi hindade ja ligipääsetavuse viskamine euroopa / Moskva / usa laod.
Ja asendusfenüülatsetoonide tootmiseks ei ole glükidaadi ise valmistamine palju tööd.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Jah, kuid see on hea süntees praktikast, JA kui seda tehakse õigesti, saate hea hulga P2P-d. Ma sain umbes 20 grammi, kuid ma segasin natuke. Seal, kus ma elan, arvan, et see on kõige lihtsam meetod, sest bensiini ja MEKi hind on nii väike ja neid saab osta peaaegu kõikjalt, kui tead, kust otsida ;). Teate, et EL-is ei ole kõikides riikides samad seadused. Nad lõpetasid siin isegi GABA müügi, kui NANO2 oli külmapakkides. Kui nad vahetasid külmapakendid karbamiidi vastu, hakkasid nad jälle GABA-d müüma.
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Jah, teil on täiesti õigus - kui tegemist on kasumi ja tööstuslikus mahus tootmisega, kasutavad kõik sellist kraami nagu bmk glütsidaat... Aga ma armastan keemiat ja sünteesi tegemist OTC-reaktiividega.
 
Top