Kas keegi siin on proovinud 2,5-dimetoksübensaldehüüdi valmistamist bensaldehüüdi ja püridiini abil?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Peaaegu kõik on pealkirjas, kuid kui teil on, siis kas te saate mulle öelda, kui lihtne see on?
Mul on koormus bensaldehüüdi ja ma ei ole amfetamiini väga palju, ma tahaksin palju pigem teisendada seda 2,5-dmobzh (jah, see on minu lühend eespool nimetatud keemia lol) ja riskida, et saada poole vähem lõppprodukti, kuna see on mulle kahekordselt kasulik!
ka bensaldehüüdi on tõesti lihtne saada ja nii et kui see on suhteliselt tehtav süntees, siis ma arvan, et ma olen millegi peale ja võin hakata järgima mõningaid 2c retsepte.
mingeid mõtteid või probleeme, mis mul võivad tekkida? Ma ei vaja kilo seda...
Isegi 250g tundub mulle liigne, aga mis iganes, ma ei ole müüja
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vabandust, ma pidasin silmas 3,4-trimetoksübensaldehüüdi
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Vähemalt ma saaksin teha meskaliini väikestes kogustes.....
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kui te peate seda küsimust küsima, tähendab see, et te ei saa. See ei ole teile selge, miks, kuid te lõpuks ostate või saate mõned. Võib-olla lähenege vanilliinile pigem 3,4,5-(MeO)3-BA-d silmas pidades kui 2,5-(MeO)2... proovitud p-anisaldehüüdist ja töö on karm.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Jah, ma õppisin. Ma mõistsin umbes 5 minutit pärast selle postitamist, et ma mõtlesin midagi 3,4-hüdroksüph või midagi sellist, ajasin segi meskaliini lähteaine, 2c peamise lähteaine ja 3,4hüdroksüfenrtüülamiini. Täiesti erinev
...vabandust selle eest. Iv pärast oli õppetund fenetüülamiinidest ja sellest, kuidas sa sisuliselt loed kemikaale tagurpidi, nii et 3 ja 4 positsioon on täiesti vale, rääkimata hüdroksü asemel dimetoksü või trimetoksü. Vabandust selle eest!
 
Top