Question Kas keegi teab DarkFox Marketi ?

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma sattusin darkfoxi turule, kuid ma ei ole kindel, kas see oli vana turg, mis on praegu suletud, või on link, millele ma klikkisin, seaduslik.
Praegu küsib sait kõigile uutele kasutajatele pärast 23. veebruari juurdepääsu saamiseks 50 USD sissemakseid BTC-s oma rahakotis.

Server korda tundub kahtlane kuigi, mõned leheküljed tulemus kui 2021 ja teiste 2022.

Lisatud pilt.
 

Attachments

  • u9qfVy0hCR.png
    u9qfVy0hCR.png
    284.9 KB · Views: 107

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Keegi kukkus minu postkasti ja ütles mulle, kui suurepärane see on, kuid ei lubanud isegi vastata. Tagatisraha lihtsalt aknast ostmiseks on sus af. Ma ei maksa vaatamiseks, aga kui ma vaatan, siis sellepärast, et ma olen valmis ostma.
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jah, ma oleksin peaaegu sülle kukkunud. Ma olin meeleheitel... olen ikka veel lol
Tundub mõistlik, et hoida leechers, mitte tõsised ostjad eksinud, kuid lehekülje paigutus ja server aeg asi tundub liiga kahtlane.

Keegi saatis mulle sõnumi, et "see kutsub nüüd Ricksdarkmarket". Ei mingeid otsingutulemusi selle kohta... aga okei.
 

Tonao

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ricksdarkmarket on parim turg nad on telegrammil
 

EmperorPalpatine

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
seda ongi vaja, telegrammi kontot. Ma ei saa vist mööda "kood saadeti teie teisele seadmele" pärast seda, kui ma olen sisestanud numbri
 
Top