aqueuos metüülamiin 40%

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
59
Reaction score
37
Points
18
Kuidas valmistada vesilahusmetüülamiini?
on see, kuidas seda teha?
Võtke metüülamiini vesinikkloriidisool, seejärel lahustage see sobivas koguses vees, seejärel jahutage lahus umbes 5* C-ni ja lisate piisavalt (eelnevalt jahutatud) lahjendatud NaOH(aq), et luua vesilahuses metüülamiini vababaas koos NaCl-ga.
kuidas arvutada kasutatava metüülamiini hcl ja vee kogus? kui palju lahjendatud NaOHi on vaja?
kas keegi võib postitada näite 200ml 40%-lise vesilahuse metüülamiini lahuse kohta,

ma tunnen, et vajame selle protseduuri selget kirjeldust, kuna enamik meist ei saa tõenäoliselt 40% aqueuos metüülamiini, vaid ainult metüülamiini hcl.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
60% lahusest moodustab vesi. selle valem on "vee mass = (60/100) * lahuse kogumass".

arvuta välja metüülamiini hcl moolid. suhe peaks olema 1:1, seega vajad sama palju moole metüülamiini kui NaOH-d. teisenda moolid massiks ja see ongi vajalik kogus. siin on ümberarvestuse kalkulaator, kuid võid soovi korral otsida ka mõne teise ^_^.

lahusta metüülamiini hcl vees, siis jahuta, siis lisa jahtunud NaOH lahus
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
Enamik inimesi ütleb, et selle meetodiga ei saa me 40% vaba aluselise lahuse kontsentratsiooni. Kas teil on sellega isiklikke kogemusi? Kui te olete seda proovinud ja saanud hea tulemuse, kas te saate anda näidisretsepti? Mul on seda vaja arvutuste tegemiseks. Tänan teid.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
ei ole isiklikke kogemusi, sorry. lihtsalt matemaatika sain teistelt veebilehtedelt tbh. ma püüan uurida asju enne postitamist, kuid pls parandada mind, kui im vale. aitäh <3

idk if im wrong cuz i thought chemistry formulas were pretty much set in stone. hopefully im correct. if not, thats okay, i can keep tryna look if one of u guys still need it @rampage ^_^

ma ei taha olla põhjus, miks kellegi toode on bunk või veel hullem, põhjus, miks kellegi labor läheb boom ^^;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamin-40-from-methylamin-hcl.7950/#post-35651

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/methylamine-freebase-solution-preparation.10551/#post-56501

siin on mõned kasulikud lingid, mida ma leidsin kaevates ümber saidi :D
hope u find what ur looking for fam

@rampage see on ka sulle
 
Top