Kas efedra taimed on tõhus viis efedriini saamiseks?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Nagu paljud teist teavad, on P2NP-meetod paljude inimeste jaoks väga keeruline, sest see hõlmab selliseid materjale nagu nitroetaan, mille müük on kontrollitav, ja alternatiivid puuduvad.

Ephedra taime (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) liigid kasvavad tavaliselt rikkalikult Vahemere äärsetes riikides. Mind huvitab väga, kas nende taimede töötlemine ja seeläbi efedriini saamine võib olla tõhus nii lühi- kui ka pikaajaliselt.

Igasugune abi asjatundjatelt oleks väga kasulik.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kui teil on hea ja suur ephedra allikas - selle suurepärane.
Aga kui teie kliima ei suuda seda taime toota - kasutage pseudo- või norefedriini
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Kas te teate, kui palju efedrat kulub umbes 1 kg efedriini tootmiseks, pluss või miinus? Et te saaksite aidata mul oma võimalusi üle vaadata ja mõista, millist teed ma peaksin valima.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ma arvan, et te peaksite püüdma leida mõned tarnijad efedriini kohta pseudo või farmaatsia, mis sisaldab pseudo.
Samuti võite proovida norefidriini. Võite leida seda mõnes veterinaarapteegis.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Kui ma arvutan õigesti, siis on vaja rund 50kg taime, millel on hea looduslik protsent aktiivseid Substanzen, et saada 1kg segu Kõik alkaloidid selles. Ma ei ole keemik, olen lihtsalt matemaatika- ja füüsikafriik. Ja ka sa neede õige rassi ephedra, sest protsent. Samuti on vaja 100% saagist
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Kindlasti on väga raske saada mingit väärtuslikku summat. Kui soovite seda teha "hobi" skaalal, siis võite proovida korrata ühte arvukatest artiklitest, mis kirjeldavad seda ekstraheerimist, kuid kilogrammi skaala on tõenäoliselt väga tüütu
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedriini saab kodus valmistada, kasutades bensaldehüüdi, pärmi ja suhkrut.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tegin protsessi selgitava postituse. See ei ole kaugeltki nii lihtne
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC kodus ei ole kahjuks tõesti teostatav, on arutatud juba aastaid, ilma et midagi oleks lõpuks kunagi teoks saanud. Kõik spekulatsioonid.

Alkaloidide ekstraheerimine üldiselt võtab palju kilo taimse materjali, näiteks kokaiini, 1kg nõuab keskmiselt 250kg lehe tootmiseks, et anda teile idee.

Kodus väikeses mahus, kui sa tõesti soovid seda teha, on see võimalik. 2kg Ma Huangist saab ekstraheerida umbes 10-15gr efedriini, mida saab kasutada väikeses koguses.

Leiad selle müügiks internetis, kui otsid "Mo Huang". Soovitud liik on Ephedra Sinica stapf. Ärge kasutage Mormoni teed, kuna see sisaldab väga vähe alkaloidi.


Soxhlet ekstraheerimine on viis, kui te küsite minult.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Kui olete hiinlane, on see turvaline ja hõlpsasti kättesaadav. Ephedra on sarnane teiste taimedega. Mõned inimesed Hiinas peavad umbrohtu ephedraks. Pealegi on Hiinas ainult üks ephedra liik väärtuslik taimede istutamiseks. Teised sordid on kas vähesed või on kaitstud.
 
Top