Püütud vana seenioride kraami taaselustamine

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Olles leidnud oma kodust kasti vana... vaata väga vana (8 ja 13 aasta vahel) seente kasvatamiseks mõeldud varustust, püüan sellest paar asja välja võtta.

Proovin teha vedelikukultuuri, et näha, kas see elustub, alustan PV (P. Cubensis "Pura Vida") kaubandusliku süstla jääkidega.

(Ma ei kavatse siin meenutada kõiki hügieeni- ja keskkonnameetmeid, mida see nõuab... see ei ole eesmärk ja selles teemas ja ma austasin ainult minimaalset, käte, töövahendite ja ruumi puhastamine alkoholiga, nõela põletamine küünlaga, mul ei olnud midagi muud...).

Töö algus 21/05 umbes 2 p.m.

- 200ml H20
- 8.5gr mett
O1cvXYt6mh
PCrtqBPKgF
RoyYVX0Zb3

- Sega hästi- 15min 15 psi rõhu all (+- 30 min keetmist kokku)
WxkUHu1Y0g
LyShpJzXYA
KrweagRGb9

- Laske jahtuda enne survepanni avamist- Laske vedelikul jahtuda, kui see on veel veidi kuum...
Märkus: seal ujuvad väikesed setted, mee arvatavasti... karamelliseerunud? tol ajal eelistasin akaatsia mett, aga seekord polnud mul seda käepärast.

- 2ml 10 mahu vesinikperoksiidi süstimine.
TneAzDxwaG

- Segu hästi- Spooride süstimine
Sn9zc0g2XP
AwlkT3O0Eb

Märkus: Ma loodan, et see oli piisavalt jahtunud... kannatamatu, mis ma olen.
- Säilitamine pimedas 20/25° juures

Mõni tund hiljem oli mul lõbus teha 2 spoorisüstikut vanade prindidega (üks minult ja üks sõbralt) 2008. aastast ja mul on veel üks kaubanduslik süstiku taust "Ecuadorist". Kõik see selleks, et teha muid katseid, kui ma saan. Olen uudishimulik, kas midagi on säilinud.
0cNyMFzfoh

see kõik on tehtud amatöörina...
Ma olin tol ajal paremini varustatud...
Vaatame, kas see motiveerib mind ennast uuesti varustama

jätkub (kui sellel teemal on siin midagi pistmist... ma pole isegi kindel)
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Lõpuks steriliseerisin 21. päeva õhtul teise vedelikukultuuri.
22. päeva hommikul inokuleerisin teda seekord oma P.C. Australian isetehtud spoorisüstlaga.
 
Top