Austraalia Darknet?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Mind huvitab, kui levinud on pimeduse kasutamine austraallaste jaoks.

See on tõenäoliselt kõige kasumlikum turg, võib-olla lisaks USA-le. Kasutajate jaoks on hinnad taevas, nii et müüjad teenivad panga. Vaatasin dokumentaalfilmi ja kokaiinimüüjad teenisid lollakad summad vastavalt siis, sadu tuhandeid dollareid. Ma ütleksin, et see on "pistikute" tase, nad müüsid madalama taseme diileritele ja ostsid kilo kaupa.

Kui ranged on siis Austraalia siseriiklikud postkontorid? Kas nad püüavad palju narkootikume? Millised on turvameetmed?

Ma tean, et pime võrk on veel kuidagi väike võrreldes "tavalise" narkokaubandusega, omamoodi, aga see turg peab olema üks ihaldusväärsemaid.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Minu tuttav, kes elab AUS-is, ütles mulle, et AUS-i valitsus vihkab tõesti narkootikume ja nad kontrollivad postkontoreid koertega/skanneritega jne.

On lihtne leida videosid, kui professionaalsed nad on - ka narkoametid teevad pakkumisi suurte summade eest, kus nad pakuvad näiteks paar miljonit USD süsteemi eest, mis muudab posti kontrollimise lihtsamaks ja kiiremaks. Neil on skannerid, mis avastavad skannerite häirijad jne - see on peamine põhjus, miks AUSi uimastid maksavad nii kuradi palju raha.

Samuti võid saada suure trahvi ja see on teine põhjus, miks see nii palju maksab, ma mõtlen, et suur risk = suur raha.
Riikides, kus karistused ei ole nii suured ja pikad, on narkootikumid odavad, sest kedagi ei huvita, isegi kui nad tabatakse - näiteks NL.
 
Top