b-3,4,5-trimetoksünitrostüreen...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei nii...

Täna otsustasin, et tahan teha Henry kondensatsiooni, seekord 3,4,5-TMOBA kohta.

Nii et ma mõtlesin, miks mitte alustada Shulgini meetodiga - ainult et ma ei tahtnud tõesti 20 g aldehüüdi võtta ja nii ma vähendasin kõike pooleks.
Ma olin super üllatunud, et pärast umbes 1,5h hakkas see üsna tumedaks muutuma - kindlasti tumedam kui see oranž, mida siin videoõpetuses näidatakse - ma tean, et nad kasutasid isegi rohkem nitrometaani kui Shulgin, kuid siiski.

Nii et kõigepealt ei paistnud, et see ise lahusest välja sadestub ja iv on viimasel ajal teinud seda reaktsiooni 2,5-DMOBAga ja see on kasutanud lahustina metanooli - nii et ma justkui unustasin, et kasutan nitrometaani ja lisasin natuke vett juurde. 😱

Igatahes see ilmselt lihtsalt moodustas kihi peal ja nii et ma lisasin selle sepsisahtrisse ja sain sellest lahti, kuid põhimõtteliselt niipea kui ma seda tegin, hakkas see välja sadestuma...

Arvan, et osa nitrometaanist tõmbus vette, mis tähendab, et nitrostüreeni lahustuvus ülejäänud lahustis vähenes ja see hakkas sadestuma?

Ma kasutasin 10g aldehüüdi, 20ml nitrometaani ja 0,5g ammooniumatsetaati...
Tegin TLC-d veidi enne 2 tunni möödumist ja tundus, et see on täielikult muundunud, nii et ma tõmbasin selle varakult välja.

Igatahes ma filtreerin seda homme, praegu on liiga hilja oma pumba käivitamiseks, kuid jah, ma postitan homme fotod.
Ausalt öeldes oli see tõesti ainult test, kuid see pani mind tahtma seda uuesti käivitada, järgides ainult videoõpetust ja ka nitroetaaniga seekord.

Põhimõtteliselt teen mõned erinevad b-nitrostüreenid, samuti nitropropeenid, et võtta kuskil ohutumalt kui siin LAH-i kasutades vähendada... siis võin proovida NaBH + katalüsaatori sünteesi.

See oli lihtsalt imelik, kuidas see lõpuks välja sadestus...see on kõik
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Damnit - ma kaotan pidevalt oma algseid teemasid ja teen siis uue... siis just siis, kui ma kas teen reaktsiooni või just pärast iv uue teema tegemist keegi kommenteerib vana teemat!!!

Igatahes - mul näib olevat olnud üsna edukas aeg, et olla aus. See oli kõige raskem kaalukaalu iv panna kuivendusse seni niikuinii, kuid ma kaalun homme.
See on see, mida ma sain... vajab re-x'ing.
PBd8wHEMNe
 
Top