B-nitro-2,5-dimetoksüstüreen? Või midagi sellist...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei, proovisin nitroaldooli reaktsiooni, kasutades lahustina etanooli, kuna mul ei ole tohutuid koguseid nitrometaani, mida samuti lahustina kasutada.
Ma lollitasin refluksis ainult kaks tundi, saamata aru, et Shulgini meetod, millest see mees, kelle videot ma vaatasin, võttis, kasutas samuti NM-i lahustina, kasutades ammooniumatsetaati? Niipalju kui ma mäletan.

Igatahes pikk lugu on lühike, ma ei saa seda kristalliseeruma - mis viib mind arvama, et reaktsioon ei kulgenud lõpuni, arvestades, et stüreenid peaksid olema ülihea X'staliseerida...

Mul on ainult sitt kuumutusplaat - see odav, mida peaaegu kõik ostavad Hiinast (SM2 või midagi - iv näinud seda erinevate kaubamärkide all, kuid esipaneel on kas sinine või punane ja see on nagu 10cmx10cm) omamoodi kõik üle punkti ja ausalt öeldes ma ei tea, kas see isegi läheks 101c, ilmselt tbf, kuid nii või teisiti, see ei olnud siin probleem,
Ma ainult refluksisin kaks tundi ja siis lihtsalt segasin kogu öö RT juures, aga nagu ma ütlesin, kui valasin üle ICY ICY COLD isopropüüli, ei kukkunud see välja. See on praegu sügavkülmikus, kuid ilmselgelt on midagi valesti, sest kõik mainivad alati, kui lihtne on neid paha poisi molekule kristalliseerida!

Ma arvan, et põhjus, miks ma mainisin oma kuumutusplaati, on see, et ma just ostsin uue kuumutusmantli, sest kui ma oma ostsin, olin nii armunud digitaalsest temperatuurinäidikust, et ma unustasin tegelikult kontrollida, et sellel on friggin' mag segisti! See oli tõsine 🙄😩 tüütu olukord.
Kui õiglane olla, siis tegelikult ei ole mul seni olnud vaja mantlit koos seguriga, kuna olen teinud ainult külma, reduktiivse aminatsiooni trüptamiini erinevateks psühhoaktiivseteks.

Ma olen justkui püüdnud liikuda nitroaldooli reaktsioonile 2,5-TMOBA või 3,4,5-TMOBAga, et teha ka oma fenetüülamiine...

Ma eriti tahtsin segi ajada 'skaliiniühenditega, kuna iv pole kunagi proovinud ühtegi...

See võib olla veidi ülekoormatud selle teema jaoks, kuid ma tunnistan, et ma proovisin eile esimest korda TLC-d.

Tegin 8:2 etüülatsetaat: metanool segu ja kasutasin seda oma liikuva faasi jaoks.
Ma sain plaadi (alles pärast seda, kui ma olin seda tegelikult teinud, nagu plaatide hoidmine servadest nagu vanakooli foto), kuid ma ka ilmselt ei "täppis" piisavalt väike, sest ma lihtsalt kasutasin kapillaartoru, ilma et pidasin tõrvikut keskele ja tõmbasin, et teha mikropipett või kuidas neid nimetatakse....
Oh jaa sitt ma jätsin ka liiga kauaks arenduspaaki, ei saanud aru, et sa pidid selle välja tõmbama enne, kui see kogu plaadi katab...

Nii et ma olen teadlik, et ma pean harjutama oma TLC enne proovimist... tõesti midagi, jälle tbf...

Nii et ma arvan, et pärast kõike seda, see on natuke torkida pimedas küsides teid poisid, miks see ei kristalliseeru!!!

Üks asi, mida ma orgaanilise keemia juures armastan, on see 22. saak, et on vaja seemnekristalli ainest, mis ei kristalliseeru, et saada see kristalliseeruma...lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh jah, ma lisasin ka piisavalt nitrometaani 10g aldehüüdi jaoks ja lisasin kogemata 5g...

Ma arvan, et ma proovin seda uuesti... seekord TÕELISELT numbreid vaadates! Ha

Milline idioot...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Samuti kasutan katalüsaatorina etüleendiamiini...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Proovib uuesti ammooniumatsetaadi tbf...

Ebakindel lahusti tõesti. Ma võib-olla pean lihtsalt hammustama ja kasutama nitrometaani. See on lihtsalt kallis ja tüütu, sest ma saan seda ainult 40% w/w mis tahes lahustiga, mida ma valin - nii et ma valisin DCM, mis töötas hästi ja ma sain üsna palju, aga see võtab aega ja vaeva, et pidevalt destilleerida paska, erinevalt selle tellimisest puhtalt!
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Püüdke oma postitustes lisada eraldi üksikasjalik, kuid võimalikult lühike kirjeldus järgitud keemilisest menetlusest - nii jagame teadusmaailmas teavet.
Nii et tõenäoliselt on teie probleemid selgemad ja lahendatakse kiiremini.
Võite visata mulle pm istungil abi selle sammu, kui soovite, kuni te ei kuradi kõik aldehüüdi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Väga teretulnud. Ausalt öeldes on suur osa sellest, mida iv on õppinud, olnud chatGPT kaudu ja seejärel vaadatud (tavaliselt siin, kui ma ei leia vaba paberit), et kinnitada, mida iv õppinud on tegelikult tõsi.
Ma usun, et ma võisin lisada liiga palju metanooli ja ei refluksinud piisavalt kaua.

Täna olen harjutanud kapillaartorude välja venitamist ja spottimist ja üldist TLC-d... ainetel, mida ma TUNNISTAB, et nad on puhtad.

Nii et ma lihtsalt spottisin plaati 2x laiguga 2,5-DMOBaldehüüdi ja siis kaks laiku trüptamiini (ma kavatsesin kasutada teist aldehüüdi, aga jah) ja see tundus palju paremini toimivat kui eelmisel päeval.

Ma tegelikult arvan, et sünteesi probleem oli ilmselt pigem see, et see oli lahustatud liiga palju lahustit, mis tegi selle raskeks re-x - ma arvan, et kui ma oleksin seda pärast refluksimist rõhu all vähendanud, oleks see võib-olla töötanud...

Nii või teisiti, ma leidsin siin töö, milles kasutatakse lahustina etüleendiamiini ja IPA-d. Ma tean, et paljud inimesed kasutavad ammooniumatsetaati ja GAA-d, kuid ma arvasin, et see lõhnab tõenäoliselt rohkem kui etüleendiamiin. Võiksin eksida, aga kõik, mis sisaldab ammoniaaki, haiseb tavaliselt ja nii jah.
Ma ei teadnud, et on üsna tavaline tava lisada nii etüleendiamiini kui ka GAA katalüütilises koguses.....

Igatahes jah ma ilmselt võtan teiega ühendust, kui ala, kus ma arvan, et ma fucked up, ma õige ja ikka ei saa seda välja töötada. Kui see on okei...

Naljakalt aitasin just kellelgi ületada oma n,n-DMT reduktiivse animatsiooniga triptamiinist ja nii et mulle meeldib, kuidas see, mis läheb ümber, tuleb ümber.

Kui ma kellelegi sõnumit saadan, siis ma puhastan selle ja nummerdan kõik küsimused - ma tunnen, et ma peaksin seda ilmselt veel kord proovima, parandades ainult neid asju, kus ma arvan, et ma läksin valesti, enne kui ma kellegagi ühendust võtan.

Mul on lihtsalt paar küsimust re: TLC - ooo, mis riimis lol
 
Top