B-nitrostüreeni küsimused....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Okei, ma saan aru, et 2c-h freebase ei ole stabiilne ja ma olen keegi, kes läbib benso äravõtmist ja nii et ma tunnistan, et teatud sammude tegemise vahel võib olla aega.....
Mul on mõned 2,5-DMOBA ja iv on kogunud kõike, mida ma vajan, et muuta see 2c-h ja siis sealt terve potentsiaalne vikerkaareprojekt...
Ma olen selle jaoks juba mõnda aega ette valmistanud ja mul on kulunud aega, et hankida kogu vajaminev sitt.
Olen lihtsalt uudishimulik, kui stabiilne on b-nitrostüreen? Kas ma võiksin seda sammu teha, siis säilitada seda nagu on paar päeva enne vähendamist ilma probleemideta?
Ma tegelikult isegi hankisin natuke LAH-i, mis peaks olema lahe. Oh ja etüleendiamiin, mis mul on tulemas, peaks ka siinkohal kasulik olema.
Olles võtnud nii kaua aega, et koguda ja hakata vaatama midagi muud kui trüptamiini reduktiivseid aminatsioone, ei taha ma teha stüreeni ja siis tulla tagasi, et leida see kuradi!
Ma ilmselt vaakumpakendaksin selle niikuinii, aga jah. Ma peaksin seda tõesti rohkem tegema - oleksin pidanud seda tegema oma n,n-DMT-ga, kui ma seda tegin, see ei oleks võib-olla punaseks läinud... lol see on ainult paar grammi, kuid siiski. Imelik.
Igatahes jah igaüks, kes on teinud sünteesi kas a la shulgin ammoniumatsetaadiga või isegi kui olete seda teinud, kasutades katalüsaatorina etüleendiamiini, helistage siia ja andke mulle teada, mida ma olen! Ta
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2C-H on palju stabiilsem kui beeta-nitrostüreen, vaba alusena imab ta aeglaselt CO2 õhust ja osaliselt saastub oma karbonaatsoolaga, kuid see on ainult vaba kokkupuute korral õhuga, kui see on tihedalt suletud ja säilitatakse külmkapis, võib oodata mitu aastat, enne kui sellest midagi huvitavamat teha, kui olete muidugi piisavalt kannatlik.
Alternatiivselt teisendada HCl-soolaks pika säilitamise jaoks, pealegi saab seda hiljem isegi soolana otse broomida.
Ümberkristalliseeritud või piisavalt puhtaid nitrostüreene saab samuti üsna kaua hoida külmkapis tihedalt suletud klaaspudelites või -ampullides või veel paremini suletud ampullides.
 
Top