Question Vannisoolad (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) annavad positiivseid tulemusi narkootikumidevastastes testides selliste ainete nagu MDMA, amfetamiin...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mul on kahtlusi, kas vannisoolad (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) annavad positiivseid tulemusi reaktiivsetes narkootikumidevastastes testides, mida kasutatakse MDMA, amfetamiini avastamiseks...) või mitte...
Tänan teid kõiki!!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Ma ei usu, et MDPV-l on MDMA-ga ühiseid metaboliite; seega ei.
See on Pyro ja sarnaneb rohkem Alpha-PVP-le kui MDMA-le, isegi keemiline struktuur meeldib nagu mõlema kombinatsioon.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Närviline vastus on see, et ketooni sisaldavad stimulandid metaboliseeruvad nende hüdroksüanaloogiks, mis tekib ka siis, kui tarbitakse sarnaseid aineid ilma ketooniosata. Seega on neil kõigil ühised metaboliidid, kuid mulle ei ole teada, kas nende poolväärtusaeg on midagi ühist. Ma olen välja tulnud suuspreiga, mis muudab enamiku süljetestidest kehtetuks (ei lase metaboliidil interakteeruda testis sisalduvate antikehadega). Kui positiivne metamfetamiini suhtes, siis peaksite vale positiivse tulemuse põhjuseks kuulutama efedriinitud ninasprei kuritarvitamise.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ninasprei kuritarvitamise deklaratsioon sai mu sõbra veoauto juhiloa tagasi, kuna ta on professionaalne autojuht... ja meie, raverid, sõltume veoautojuhtidest, kuna me sõltume sellistest inimestest nagu mina, kes õpetavad keemiat ümberringi.
 
Top