Vannisoolad

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mis oli USAs vannisoolade kelmuses, kui need olid uudistes?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Minu valdkonnas nimetame seda lihtsalt kristallideks ,ei ole täpset nimetust:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kas tegemist on siis lihtsalt mõne amfetamiiniga? RC-d? Segu?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
See oli MDPV või mefadron. Ei ole kindel, kas ma viimast õigesti kirjutasin.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Okei sai. Tänan teid väga!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
te mõtlete uudiseid neist, mis panid kellegi teise näo ära sööma?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jah, just neid. Ma ei olnud kindel, kas oli kindel retsept või varieerus see
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
lol ma püüdsin lihtsalt nalja teha. miks sa tahaksid midagi, mis võib sind kogemata riskantseid asju tegema panna?

igatahes oli kunagi üks kaubamärgiga tablettide toode nimega Purple Bombs, mis andis mulle lühikese "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" motivatsiooni puhangu ja vaibus kiiresti umbes 10 minuti pärast lol. ma olen kogenud stimulantidega ja ei ole kunagi kogenud nii palju motivatsiooni, et minna läbi, mida iganes ma soovisin. need inimesed selles uudisloos olid ilmselt juba alguses mingi imeliku kraamiga seotud, sest sul on ikka vaja esialgset kalduvust/ideed, et motivatsioonitule kütust lisada. narkootikum ei tee sinu eest mõtlemist. nad pidid olema milleski süüdi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oh jah, ma ei tahtnudki ravimit, mis teeb mind hulluks. Ma lihtsalt küsisin nende samalaadsete vannisoolade kohta (ma olen kindel, et sellel näksisööjal oli mingi vaimse tervise probleem.) Varem müüdi neid ju lihtsalt konvientpoodides ja suitsupoodides, eks? Nüüd on need keelatud? Ma lihtsalt tahtsin proovida stimulatsiooni, mida mul veel ei ole olnud. Ma olen tuttav kõigi ADHD ravimitega, samuti internetis müüdavate pressidega (enamasti met) ma tahaksin tõesti proovida RC pressi. Mul ei ole piisavalt hea skaala, et seda ise doseerida, nii et press oleks täiuslik. Või suitsupoe vannisoolad haha
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
See oli A-pvp, mis pani inimesed nägusid sööma. See on põrgulik stimulant, suur annus on 25mg. Te olete varju inimesed selle jama peal. Ma tahaks saada, seda on tõesti raske saada. Seda on lihtne teha, kui sa saad bromovelarofenooni, aga ma ei saa ja keegi, keda ma tean, ei saa. WillD ei saanud seda isegi minu jaoks ( aka William dampier).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oi mees, nii et selle kõrgaine koosneb ärevusest ja stressist? Idk, kui mulle see meeldiks. Mulle meeldivad stimulatsioonid, mis teevad mind produktiivseks ja õnnelikuks ilma uneta
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
See tuleb saada kristallilisel kujul ja aurustada nagu jää, siis on kõrvalmõjud minimaalsed
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Nagu ma juba varem ütlesin, ei anna Ed50 ja dat/net/sert suhtarvude võrdlemine sisulisi hinnanguid selle kohta, kuidas cns-ravim teid mõjutab. Ma nägin just diagrammi, mis näitas suhtelisi suhteid nimekirja stimulantidest ja võite teada, et näiteks kokaiinil on suhted, mis on piisavalt lähedal, et pärssida kõigi 3 peamiste neurotransmitterite tagasihaardeid mõeldavas annuses ( st see on sdnri) ja met ei mõjuta serotoniini nii palju, nii et see on pigem dnri) ja A-Pihp ja A-pvp on lihtsalt DRIs, nii et nad kindlasti panevad sind liikuma ja see on madala annuse pikk toime ja sundus uuesti doseerida, mis paneb inimese psühhoosi hätta
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mees tundub, et te tunnete oma farmakokineetikat
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha sorry minu viga
 
Top