!!! - Tõendid peitepolitseinike olemasolu kohta peer-2-peer krüptokaubandusplatvormidel (nt agoradesk ja localmonero).

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Viimasel ajal on paljud inimesed rääkinud föderaalagendid, kes esinevad erinevate krüptovaluutade ostjate ja müüjatena, eriti bitcoini ja monero puhul Peer-2-Peer kauplemisplatvormidel. Selle tulemusena võisid paljud inimesed neid väiteid FUD-ina tagasi lükata ja jätkata. Kuid kui ma eile darknetlive'i läbi käisin, siis lugesin artiklit fentanüüli müüjast, kes tabati politseioperatsiooni "operatsioon dark gold" läbiviivate uurijate tulemusena.


Artikli järgmised sõnad:

"Shaughnessy süüdimõistmine tulenes operatsiooni Dark Gold raames toimunud juurdlustest. Aasta aega kestnud operatsiooni käigus esitlesid varjatud uurijad end rahapesuettevõtjana ja pakkusid oma teenuseid tumedas võrgus tegutsevatele müüjatele.
Shaughnessy puhul said uurijad kokku umbes 120 000 dollarit bitcoinides. Vastutasuks saatsid nad sularaha Shaughnessy elukohale Dallasis."

See on tõendiks, et need väited õiguskaitseasutuste kohalolekust on tõesed, sest ainus koht internetis, kus inimesed kauplevad krüptovaluutadega sularaha vastu, on sellised kohad nagu localbitcoins (hääbunud), localmonero ja agoradesk. MA TOON SIIN VAID NÄITEID, MA EI ÜTLE, ET KÕIK, KES NEID SAITE KASUTAVAD, ON LE. Õnneks seekord oli see pedo scumbag müüvad fent laced shit saada busted, kuid me ei taha, et meie hea edasimüüjad, kes on ausad oma toote suhtes püütakse kinni, eks ole? Lugege edasi, sest ma olen välja pakkunud mõned lahendused, kuidas vältida seda, et see meiega juhtuks.

Mida me saame teha, et vältida tabatud saamist?

1.) Kui saate oma sularaha tellimusi, kasutage iga kord erinevat kontot ja erinevat müüjat nendel peer-2-peer kauplemisplatvormidel. Kui saate kasutada erinevaid aadresse, kasutage neid, kuna võimalus kasutada erinevaid aadresse on igaühele mänguvahetuseks.

2.) Veenduge, et vahendid, mida te kavatsete müüa nendel peer-2-peer-vahetustel, on allikast täielikult varjatud.

Bitcoin ettevõttest -> vahetage monero vastu kycnot.me -> monero rahakott 1 -> monero rahakott 2 / p2p mitte-kyc kauplemisplatvormi rahakott -> müüge

Monero ettevõttest -> monero rahakott 1 -> monero rahakott 2 / p2p mitte-kyc kauplemisplatvormi rahakott -> müüge


Purustades ahelat ärile, saate säilitada palju usutavat eitatavust isegi siis, kui teid arreteeritakse, kuna pole tõendeid, et raha pärineb millestki ebaseaduslikust.

3.) Ärge kasutage peer-2-peer kauplemisplatvormi, olge loovad!

Näiteks alustage seaduslikku online-äri, mis müüb krüpto eest digitaalseid tooteid teisel sülearvutil ja kasutades meetodeid, mille ma eespool kirja panin, hägustage oma rahaliste vahendite allikat. Seejärel alustage oma krüpto funeling läbi legitiimse eesliini äri ja siis müüa, et krüpto, mis on läinud läbi teie eesliini äri õigustatud krüpto vahetada nagu coinbase. See on väga lihtne, kuna saate oma vahetust ja panka teavitada sellest, kust vahendid on pärit (teie seaduslikust variettevõttest). Saate hõlpsasti osta toredaid varasid, ilma et see tekitaks kahtlusi. Ainus puudus on see, et peate tõenäoliselt maksma makse, kuid kõik on parem kui kinnipidamine.

Kokkuvõte:

Minu arvates on meetod 3 kõige turvalisem viis oma krüptoraha müümiseks, kui teil on kindel viis seda teha välja mõeldud. Võimalus, et teid tabatakse, on sellega väga väike, sest põhimõtteliselt on võimatu jälgida monero tehinguid, mis on läbinud mitu rahakotti, mis on väga kasulik, et mis tahes krüptovaluuta, mida te müüte lõpus, näeks välja, nagu oleks see tulnud seaduslikust ettevõttest.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tõeliselt hea kirjutis. FYI Ma arvan, et alates eilsest 3/4/24 darknetlive tuleks usaldada, või see läheb varsti offline. Omanik, kes jooksis incognito turul väljumise scammed
 
Top