Parim 4MMC kristalliseerumise meetod garaažis

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Parim 4MMC kristalliseerumise meetod garaažis

See garaaž, millele mul on juurdepääs, on väga kaugel ja eemal, puudub juurdepääs pidevale elektrivoolule. Mul on inverter, mis võimaldab mul kasutada elektrit, kui ma olen seal oma sõidukiga, kuid see on minu ainus elektriline juurdepääs, (kui ma ei hoia autoakut või 2 või rohkem, mida ma saan ühendada ja kasutada seda minu elektrienergia vormina ja kui nad jooksevad madalale, võin kas kasutada oma sõidukit, et laadida neid tagasi, kasutades hüppeliine või võtta neid koju laadimiseks, ma eelistan seda siiski mitte teha). Tahaksin kristalliseerumise meetodit, mis on kõige lihtsam sellise seadistuse jaoks. Mul ei ole võimalust kontrollida temperatuuri, kui ma olen ära tõesti. See on koht, kus ma vajan mõned ideed ja ekspertide abi palun. Mul on juurdepääs mikrolaineahjule, et vajadusel soojendada või saan kasutada matkapliiti, mis töötab gaasikanistritega. Ma loodan, et on inimesi, kellel võib olla sarnane seadistus, kus see ei ole kõige lihtsam viis, mida ma tean, kuid ma tahan lihtsalt olla väga eraldatud kui minu peamine prioriteet ja kõik muu, mida ma pean leidma viis, kuidas töötada ümber. Loodetavasti on siin inimesi, kes saavad aidata mõne meetodiga.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Meetod, mis hõlmab kahekordset lahustit ja nende % on ka segatud kuuma lahusti ja 4mmc pulbri vaheline suhe. Koos sentimeetri kõrgusega segatud lahuste eespool ja millise suurusega kristallid olen ma oodata palun. Igasugune abi oleks suur.
 
Top