Question Parimad foorumid?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Parimad foorumid? See üks tundub hea otsib, sest ma tean, et dread on hetkel alla.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Poola sibulafoorum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
kas te saate jagada linki? see on deepwebi foorum?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
võite proovida Baking Bread Expert, kui te ei ole sellega rahul...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Idk, miks peaks keegi mõistusega inimene vaatama kaugemale kui see foorumi meistriteos. Nagu? Ma pole oma lühikese aja jooksul selles reaalsuses midagi sellist näinud, selle "põhiliikmete" tähelepanu detailidele ja pühendumine on võrratu... Samuti on see meelitanud ligi üsna huvitavat inimhulka. Tõesti ainulaadne. Ma armastan seda foorumit! Ma armastan BB-d.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Kuna see on spetsialiseerunud tootmisele ja siin on tõesti palju häid, intelligentseid hästi toimetatud kasutajaid ja mitte nii palju petturilapsi, sest nad ei tea isegi, millest see räägib!

Cebulka on ka suurepärane, kuid kahjuks enamasti mitte inglise keeles.

Mulle meeldis ka Dread aga kuna see on kogu aeg all, siis on see kasutuskõlbmatu! Ei tea kas see sai kinni pandud...

Mind huvitavad ka sellised foorumid aga ilma ebaprofessionell gangsterilaste ja narkootikumide jms eriteadmisteta inimesteta.

Nii et kui on mingi "edasijõudnute" foorum palun andke teada! Peale narkootikumide, mis sai minu peamine huvi olen ka huvitatud dokumentide võltsimise ja pettuse.

Kõik suured teemad, kuid peale selle on ainult foorumid seal, kus 90% noobs, ma ei taha jagada oma teavet, mida olen kogunud aastate jooksul ainult spetsialistidega, sest muidu informeerimata inimesed võtavad teavet ja muudavad selle kasutuskõlbmatuks, sest nad teesklevad, et nad teavad, mida nad teevad.

Näiteks kuidas ehitada skimmer või nii palju asju im kardan jagada noobs.

Siin kõik videod jne on näha, et on olemas professionaalid, kes tahavad tuua üles pardal ja teha kogukonna tugevamaks!

Nii et päris hea meel selle üle, aga ma olen avatud nõuannetele, et luua suurem võrgustik ja õppida proffidelt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kas otsite keemiaalast teavet või soovite lihtsalt ravimeid osta? Kui soovite keemiainfot, siis on mõned kohad, mis on olnud või on olnud olemas juba pikka aega ja selle tulemusena saate otsida teemasid, mis ei saa sellel saidil ühtegi tabamust, sest see lihtsalt ei ole tekkinud
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
kas ma võin teada selle lingi kohta, härra?
 
Top