Question Looking for a vendor Metadoonvesinikkloriidi parim turg

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Otsin usaldusväärset turuplatsi, et osta metadoonvesinikkloriidi võimalikult puhtana (99%+). Kas keegi on kohanud head allikat?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ kui soovite osta, et te ei pea tulema siia darknetisse, võite osta seda clearnetist analüütilise kvaliteediklassina sigmaaaldrichist.

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

kas sa oled noobie või trollib, sest 99%+ ei ole kasulik ja sa ei leia seda üheltki turult.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
nõus, ma võin olla noob re darknet.

Kui ma ütlesin, et 99%, siis ma lihtsalt ütlesin, et nii puhtalt kui võimalik. Samuti, miks 99% ei ole kasulik, ma oleksin arvanud, et võimalikult puhas aine on kasulikum, mitte vähem kasulik. Aga veelkord, jah, ma olen darknetis uus. Ma ei ole noob, kui tegemist on metadoonvesinikkloriidiga väga puhtal kujul. Mulle on see ette nähtud süstitaval kujul (ja ma tõestan seda hea meelega). See on minu otsing. Ma leian, et see on üha raskem ja minu väljakirjutaja püüab tõesti kõvasti mind sellest maha saada, nii et minu mõte on proovida hankida seda teiselt tarnijalt, kui halvim juhtub ja nad võtavad selle ilma etteteatamata tagasi.

Samuti ka, kas see ei ole selge? mitte pimedas võrgus? Ilmselt ma eksin, aga ma ei kasuta selle vahetuse jaoks tor'i või VPN-i. Aga ma ei taha endale vaenlasi tekitada ega inimesi ärritada, seega vabandan, kui ma seda kohe alguses tegin. Kui saate mind aidata, oleksin väga tänulik.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ok sorry, et minu eelmises sõnumis oli karm, ikka minu parim soovitus on mitte osta mingeid ravimeid darknetis enamus tooteid siin on tehtud maa-aluste keemikute poolt maksimaalne puhtus, mida saate otsida, on ~70% see on teie ja teie tervise jaoks parim kuulata oma arsti. ikkagi on see teie valik, mida ma ühendan mõned inimesed, kes saavad teid aidata.

Need on müüjad sellel turul võtke nendega ühendust nad võivad teada kedagi, kes võiks teid aidata.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum on redirects ja bbgate.com on clearnet peegel lihtsustamiseks.
Tor link on
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Kui alfabeetiline turg ei lähe alla, on seal umbes 3 müüjat. Kallis tho. Odavam on leida kliinikut n minna laupäeval sularaha, Xanaxi või crackiga n osta või kaubelda pudelite vastu.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ma ei otsi vedelat metadooni, mida kliinikutest välja kirjutatakse. Ma otsin müüjaid, kes sünteesivad seda võimalikult puhtalt. Ma otsin võimalikult puhtaid kristalle või pulbrit.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nii puhtalt kui võimalik, ütlesin ma. Samuti, miks on 99% materjalist kasutu? Ma oleksin uskunud, et puhtast kemikaalist on rohkem kasu kui vähem. Ma ütlen seda veel kord: Ma olen pimedas veebis uus. Mis puutub väga puhtasse metadoonvesinikkloriidi, siis ma ei ole algaja. See on mulle ette nähtud süstitavana (ja olen õnnelik, et tõestan seda). See on minu missioon. Minu plaan on püüda hankida seda teisest varustusest, juhul kui juhtub halvim ja nad võtavad selle ette teatamata tagasi, sest mul on üha raskem ja minu väljakirjutaja teeb väga kõvasti tööd, et mind sellest maha saada.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ei ole kindel, kes sa oled või miks sa r kopeerida minu vastuseid, kuid kas sa palun lõpetada. Tänan.
 
Top