Parim meetod metamfetamiini tootmiseks suures mahus

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Tere, milline oleks kõige kuluefektiivsem meetod umbes 1 kg metamfetamiini tootmiseks. Mind ei huvita, kas see on raseemiline või mitte.

Mis puutub efedriini / pseudoefedriini meetodisse, siis kui palju Methi saaksin 1 kg iga sellise aine kohta?

Ma saan nii pseudoefedriini kui ka efedriini üsna kergesti siinkandis, kuigi see on väga kallis. Ma ei tea, kas see tasuks.

Millised muud meetodid võiksid olla elujõulised, et toota 1kg partii mitte nii raskete lähteainetega?

Kas P2P on liiga raske saada? Kas see on seda väärt?

Tänud ette!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Meie eelkäijate läbinägelike sõnade kohaselt kasutage kuradi otsingumootorit 🤷🤷😂😂
Tõesti, kuigi 50-80% on see, mida ma näen efedriini enantiomeeridest. P2P nägin 65%, nii et see on samas vahemikus. Fenüülkarbonaal fenüülpropanolamiin L-pac, P2NP, fenüülatsetoon, bensüülkloriid ja mõned muud asjad on 2-3 sammu kaugusel.
Kui see kõik on sulle sama, siis L- efedriin või D- pseudoefedriin teeb D-met, mis on palju rohkem raha väärt kui D,L
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2P (ka BMK) saab Hiinast osta glütsidaatestrina ja p2p glütsidaadi muundamine p2p-ks on triviaalne.
 
Top