Parim RC kehakaalu langetamiseks

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Milline on parim RC kehakaalu langetamiseks? Ma mõtlen mefedroonile või 2-FMA-le.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
2-FMA on suurepärane võimalus, söögiisu pärssimine on vähemalt sama tugev kui amp ja see kestab igavesti
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
sibutramiin, fentermiin
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Phentermine on Tšehhi Vabariigis saadaval meditsiinilise retsepti alusel. Ja sibutramiin on üldse keelatud, nii et see ei ole RC
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
aspiriin / kofeiin / efedriin, efedriin on muudetud mis tahes katinooni söögiisu vähendavaks vahendiks
radikaalne aine 2,4 dinitrofenool, äärmiselt ohtlik, koos kaaluga, tervis läheb ära, väga tugev rasvapõletaja.
hmmm minu piirkonnas sibutramiini juriidiline
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
lihtsalt Maa =)
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
DNP, kui te olete pallimees
 

Username.Required

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Semaglutiid, see on peptiid. Ma sain selle ja proovisin ise, nii et ma tean, kuidas see tundub, mul on madal rasv, kuid ma kaotasin siiski 1 kivi 7 päeva jooksul. Ma sain ka oma vennale mõned, et aidata tema kaalu ja ta on nüüd veidi üle 2 nädala olnud ja ta on kaotanud üle 2 kivi.

See blokeerib teie näljatunnet ja te lihtsalt ei ihalda mingeid toiduaineid või takeaway'd. Aga mida ma tegin, ma sundisin end vähemalt võileiba sööma.

Semaglutiid on ka NHS-i poolt heaks kiidetud Suurbritannias ja nad võtavad teile absoluutse varanduse ja vaevalt, et toode.
 
Top