Question Parim viis 4MMC suures mahus kristalliseerimiseks

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Goodevening,

Olen otsinud foorumis ringi, et leida parim viis Mephedroni kristalliseerimiseks suures mahus, kuid ma olen leidnud palju erinevaid meetodeid, mille kohta on erinevate inimeste arvamused väga erinevad. Ma otsin parimat viisi, kuidas saada kena kristalle. Kasutan 2b4mp koos DCM-ga lahustina. Kõik näpunäited ja nõuanded on väga teretulnud.

Lugupidamisega,
Mora
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
kui palju u on suur skaala ?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Vajadus kristalliseeruda umbes 15 kg, et alustada
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 päev
 

Attachments

  • MD7zGK52uI.mp4
    3.4 MB · Views: 0
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Kui teil on aega, siis parimad kristallid saadakse 30/70 vee/alkoholi lahusest kuivas ruumis 18-20ºC juures. Kuid see protsess võtab mitu päeva. Õhu kuivatamiseks on kõige parem kasutada õhukuivatajat.
Kui teil on vähe aega, on lahusti aurustamiseks hea valik pöörlev aurusti. Valige see vastavalt mahule. 15 kg mefedrooni jaoks kasutate 30 liitrit lahustit (vesi/alkohol). Seega vajate pöörlev aurusti 10 liitri või suurema koguse jaoks.
Kuid kiire kristallisatsioon annab alati peene fraktsiooni. Kristallide kasvuprotsess sõltub ajast.
 
Last edited:
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Teine kristalliseerumise meetod on kristalliseerumisvedeliku temperatuuri alandamine. Temperatuuri järkjärguline alandamine alla -20ºC on vajalik jämeda fraktsiooni saamiseks.
Peenfraktsiooni võib saada kiire külmutamise teel. Külmutusainena võib kasutada kuiva jääd (CO₂).
Kristalliseerumine on üsna tundlik protsess. Optimaalse tulemuse saavutamiseks on vaja harjutada. Kui vajate minu abi, võtke minuga ühendust PM-i teel.
 
Top