Parim viis MDMA kristalliseerimiseks "PRO" välimusega? (suured kristallid)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
nii, minu kristallid on puhas rõõm, kuid väiksem kui ma tahaksin...mis süsteemi kasutatakse "PRO" ? ma mõtlen , kuum saada need tihedad ja suured kristallid "pressitud" välimusega?
lihtsalt kogus on võti? ma mõtlen, kasutades rohkem kogust kristalliseeruda, ütleme kuumas IPA-s üleöö paraneks?
kas ma peaksin lisama vett tegema IPA-d, et vähendada kristalliseerumise kiirust?
kuidas esimene kristalliseerumine ( ksüleenis IPA-s sünteesi tehes) teeb vahet? ma mõtlen , kas gaasilise või vedela HCL-i kasutamine muudaks midagi?

tnx ette
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
tnx vastamise eest! unafortunatunatelly meth on palju lihtsam kui MDMA kristalliseeruda suurtes killukestes, MDMA , racemic üks (nagu peaks alati olema) dont kristalliseeruda suurtes killukestes.... tüüpiline dutch Crystal on tehtud probabilli mix keemia / mehaaniline menetlus.... ma kihla, et nad võimaldavad kristalliseeruda aeglaselt, kuid pärast saada väike-keskmise killukestes, nad pressida nagu paljud teised narkootikumid....kuidas? ma panen kihla, et nad teevad nii nagu paha mees teeb koksi lõikamiseks.. lihtsalt lisavad väikese koguse aproppiaadi lahustit (piisavalt, et lisada veidi niiskust, kuid vähem, et killud lahustada ja purustada), siis pressivad ja aurustavad lahusti.... või isegi nad peaaegu sulatavad mdma täiuslikus punktis, kus kristallid jõuavad sulamistemperatuurini, kuid mitte piisavalt, et kõik hävitada, siis ootavad, et saada see jälle toatemperatuurile...

teisi süsteeme ma ei tea, aga need tohutud QUARTZ nagu kristallid ei ole ega teostatavad racemic MDMA , räägime keemiapunktist.

veel ideid?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Võtke üks oma suhteliselt suurem eel-sünteesitud kivimitest eelmisest partiist ja järgmine kord, kui teete ümberkristalliseerimise protsessi, visake oma juba kristalliseerunud MDMA-HCl kivimit lahusesse, enne kui kristallid hakkavad moodustuma. See toimib vundamendina suuremate kristallide moodustumiseks teie poolt sisse pandud MDMA-kristalli ümber. Seejärel jätkake lihtsalt nagu tavaliselt ja pärast lõpetamist peaksid teil olema kenad KÕRVALISED kristallid. Andke meile teada, kuidas see toimib ja postitage pilt tulemusest, et inimesed saaksid samuti õppida!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tere, tnx teie vastuse eest, jah im doiing, et külvamise meetod , lihtsalt ma ei saa kunagi täpselt "pro" UG ilme... jumal teab, kuidas nad seda teevad.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kas see tähendab, et lahendasite oma uue partii värvi/ lõhna probleemi? Mis puutub teie tegelikku küsimusse, siis ma olen selles väga uus, kuid ma sattusin sarnasele postitusele, kus inimesed soovitasid butanooni suuremate kristallide jaoks. Ei ole kindel, kas see oli ainult butanone segu, ma usun, et see oli reddit niit r/theehive, kuid ma võin eksida. Op küsis uuesti kivistamise kohta.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
värvus on ikka veel peaaegu räpane , kuid lõhn toob pärast ümberkristalliseerimist küllastunud veesoolnis elu.....
 
Top