Parim viis Monero saamiseks

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
kasutasin seda väga keerulisel/spetsiifilisel viisil. nüüd otsin uut teed, et saada oma monero (eelistatavalt ilma müntide vahetamiseta). otsisin juba läbi foorumi, kuid ei leidnud midagi uptodate.
mõni nõuanne?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Kaks võimalust; väga põhiliselt öeldes

kas minna ostma sub münte, mis ei ole jälgivad rahakotid ja muuta see monero dash jne. ja liikuda ringi

või minna rahapesu kohalik kutt maksab mõned komisjonitasu ja saada sularaha / digitaalne puhas raha.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
või ma võiksin teile või kellelegi, kes omab monero. õige?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vabandust hilinenud kontrolli eest, kas see küsimus oli mulle või postituse omanikule?

kui see on mulle, siis mida müüa? Ma ei osta ega müü monero siit, kuid ma müün pax ja localmonero segada. Ja tundub, et sa oled kogenud mees, nii et ma usun, et sa tead, kuidas puhastada oma pool. Kuid kui sa sattusid rohkem kui sa suudad teha seda anonüümseks, ma olen alati avatud kuulda pakkumisi.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Vabandust väga väga hilinenud kontrolli eest! lol . see oli kommentaariks postitusele, sest nii peaks olema kaubeldud. (inimesed inimestega) unustage need vahetused. kui "inimesed" ei oleks nii indoktrineeritud,hirmul või arvavad, et Gov on nende sõber, siis saaksime nii palju paremini. Tänan im alati huvitatud rohkem teada saada.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ma arvan, et see ei ole liiga keeruline :)

Saate osta BTC-d mis tahes allika kaudu (vahetus, p2p, kaubandus) ja seejärel vahetada BTC-d mis tahes anonüümsel vahetusplatvormil, nagu Majestic Bank.

Leiad nende Sibula siit: https://majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Ma ei anna mingit garantiid linkide turvalisuse eest.

Igatahes, seal saab BTC-d XMR-i vastu vahetada, see on väga mugav. On sadu selliseid veebisaite veebis ja darkwebis.

Et osta BTC 100% anonüümne ma võiks soovitada anonüümne pangakontod, nad on lihtsalt avatud teiste inimeste nimel kasutades võltsitud ID..see võib olla keeruline suuremate pankade, kuid ma saan aidata, et paljud erinevad riigid.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Kasutage LocalMonero. Neil on isegi mobiilirakendus.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Ya kohalik monero on parim. Peer to peer, kiire ja no kyc. Madalad tasud erinevalt paxful ja muudest prügikastidest.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
On saite, kus saab osta xmr ka krediit-/ deebetkaardiga, otsige see üles, kuigi paljud pangad on täis paska ja ei lase makset läbi (chase bank näiteks). Usas pnc bank lubab seda.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Olen kuulnud, et selle ostmiseks on võimalik peaaegu tasuta rahakottide vahel liikuda, kuid ma muudaksin kindlasti esimest sammu. Alustuseks osta mõned Litecoinid (nad ütlesid, et kasutage venmo, kuid... ma pean otsima parimat võimalust). Seejärel kanda see oma Cake rahakotti (tasud on palju madalamad kui BTC) ja konverteerida XMR-i. Siis ma kannaksin üle teise rahakotti ja see on kõik. Ei tea, kas see on odavam kui localmonero, mida ma olen kasutanud, lihtsalt jagades.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Kasutan Cake wallet'i. Ma tavaliselt ostan midagi sellist nagu litecoin või midagi madala tasuga, saadan selle oma kooki rahakotti seda ja vahetan selle seal XMRi vastu.
 
Top