Parimad viisid ühendite doseerimiseks, mida on vaja mõõta umbes 1-10 mg võtmise kohta?

LiterateGain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei kõik!

Ma vajan abi, et leida parimad, loodetavasti kaasaskantavad viisid ühendi doseerimiseks umbes 1-10 mg võetud annuse kohta.

Ausalt öeldes ootasin oma tablettide pressimist. Aga ma olen ka algaja, kui tegemist on sellega.
Olles avatud alternatiivsetele viisidele, tahaksin kuulda, kas on mingeid muid häid meetodeid, nagu kapseldamine või üldiselt muud meetodid.
Kõige olulisemad aspektid on see, et 10 mg ei ületaks kaugeltki annuse kohta ja annused oleksid võimalikult väikeses vormis kaasaskantavad.

Tulles tagasi tablettide juurde, kas on mingeid häid pressimisseadmeid, mis on käsitsi juhitavad?
Milliseid te soovitate? Kui tegemist on raskemate masinatega, siis millise eelarvega peaksin investeerima?


Ühend, mida soovin eelistatavalt tablettideks pressida, on: 2-Fluoro-6-(fenüületünüül)püridiin hüdrokloriidsoola kujul.
Molekulmass: 200,23 g/mol (HCL-sool 236,69 g/mol),
Puhtus: umbes 97%.
Molekulaarne valem: C13H11NF


Võimalik, et on võimalik pressida tablette, tahan, et nende läbimõõt oleks umbes 6 mm ja kõrgus 3 mm (kõrgus ei ole tegelikult oluline, läbimõõt eelistatavalt ei tohi olla suurem kui 6 mm).
Millist kandjaainet soovitate kasutada?

Millist kandjaainet soovitate, kui mul on vaja annuseid muul viisil mõõta?

Millised on mõned seadmed, mida on kindlasti vaja omada, et mõõta ühendid, mis on aktiivsed nendes vahemikes (1-10 mg)?


Kui ma pean tegema vedelat lahust, siis oleks parim viis kasutada pipetipudelit? Millist vedelat kandjaainet võiksin sel juhul kasutada? Kas vesi on parim valik?

Hindan kõiki teie panuseid, olen huvitatud teie kommentaaride lugemisest. Uustulnukate nõuanded on ka väga teretulnud!!!
Võimalik, et mõnel teist on raamatusoovitusi, palun jagage neid julgelt!


Soovin teile kõigile edu oma projektides.


Respekt,

LiterateGain
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Siin on põhjalik juhend tabeli koostamise kohta: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/tableting.348/.

Tableteerimise või kapseldamise puhul lisate oma toimeaine kaalu ja abiainete kaalu ning seejärel segate väga põhjalikult. Kasutage mehaanilisi segureid, blenderid, kohviveskid jne ja segage kaua, kuni 30 minutit, ja teie toimeaine jaotub segus ühtlaselt. Isegi kui töötate näiteks melatoniiniga, mille puhul soovite 1 mg annust kapsli kohta, on 3. suurusega kapsli sisu netokaal ~ 160 mg/kapsli kohta, kui kasutate abiainena riisijahu. See tähendab, et kui te mõõdate 160 mg kapsli kohta, on igas kapslis 1 mg melatoniini. Tehke sama ka teiste ainetega. Ainete kaalu saab hõlpsasti leida DDG abil.
Seal on põhjalikud nimekirjad sobivatest abiainetest tableti koostamisel lingil, mille ma eespool postitasin.

Milligrammi skaala on vaja, aga te ei mõõda kunagi 1mg, vaid otsustate teha 100 tabletti või 100 kapslit ja siis mõõta 100mg oma ainet. Siis vaatate abiaineid, nende kaalu ja arvutate välja, mida iga tablett või kapsel vajab, siis lisate 100 x selle igaühe ja segate need kokku.

See sõltub sellest, mida te teete ther vedelikuga. Vesi, soolalahus, alkohol...
 
Top