Suurim mmc probleem! Sinine toode

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Tere,
Olen lugenud, et paljudel inimestel on probleem, et seal mmc muutub pärast adifitseerimist siniseks. Miks see nii on?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
see juhtub siis, kui teie bromi- või joodiketoon ei ole täielikult reageerinud, kindlasti lahendab probleemi mõningane temperatuuri või ehk reaktsiooniaja reguleerimine, võin teile ka soovitada, et kui hakkate tilgutama oma hcl-atsetoonilahust (1:5 ), hoidke need enne kasutamist hästi külmana ja proovige ka panna oma keeduklaas koos MMC-baasiga purustatud jääga ämbri sisse, et hoida alus alati väga külmana, sest hcl lisamisel tõuseb temperatuur järsult ja see võib olla ka üks teguritest, mis muudab teie kassi siniseks.
 

Rush-Benzo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
22
Reaction score
2
Points
3
Kas sellist eri värvi (sinist, punast) pulbrit saab kuidagi tagantjärele puhastada? Külmaga loputamine või kuumas atsetoonis keetmine ei aita.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ainult atsetoon aitab. Ja kasutage puhast hcl 35%-38% ei 30%
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Mul on juba mefedronsool, kuid see on sinakaspunane ja isegi suurtes kogustes atsetooni keeldub värvust puhtvalgeks loputamast.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Leidsin, et etanool töötab ideaalselt rohelise/sinise vabanemiseks
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
See, mis oli probleem, ei ole enam oluline. Mul on palju värvilist 4MMC pulbrit ja ma ei saa seda selle tõttu kristalliseerida. Seepärast otsin võimalust, kuidas vabaneda lisanditest.


Kas lahustada selline värviline 4MMC hüdrokloriid kuumas DCM-is, lisada järjestikku võrdne kogus vett. Käsitleda seda soolhappega (siin millise PH-ga on kõige parem hapestada, et kogu 4MMC läheks vesifaasi ja lisandid jääksid DCM-i. PH 4 või madalam?)

Seejärel eraldage kihid ja aurustage vesikiht, järele peaks jääma 4MMC valge pulber.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Lisand on aminoketooni ja 4-metüülpropiofenooni kondensatsiooniprodukt, probleem on selles, et lisand liigub kihist kihist koos aminoketooniga.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ausalt öeldes on see raske. mul on lihtsam teha puhast bromketooni kui räpase amiiniga jama ajada.
võib-olla mitmekordne ümberkristallisatsioon või kromatograafilise kolonni läbimine, on palju võimalusi.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Ma arvan, et wil ei tööta, sest värv on nagu värv ja läheb ka veekihi sisse
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Nii et ma ei saa enam midagi teha, nagu ma aru saan, või on kellelgi veel mingeid ideid?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Saab destilleerida väga madalas vaakumis. alla 10 mikroni.
Teine võimalus on valida hape ja orgaaniline lahusti nii, et lisandisool lahustub lahustites hästi, kuid mefedronsool mitte.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Praegu on viimane asi, mis mulle pähe tuleb, 1g määrdunud 4MMC lahustada 1ml kuumas vees. Oletame, et meil on siis 500ml sellist lahust. Nii et siis lisame 250ml DCM-i, segame tugevalt, mille järel eraldunud vesikiht läheb kristalliseeruma.

Ma arvan, et viimane lootus selles
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ma pigem prooviksin soolade keetmist diklorometaanis, ilma veeta, ehk perioodiliselt vahetades diklorometaani värske vastu. on vaja kontrollida diklorometaani värvust, kui värv ei lähe diklorometaani, siis on vähe mõtet. võite proovida atsetooni. see kõik on perverssus
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Metüülamiini ülejääk võib anda sellist värvi. Enne hapestamist peate olema kindel, et olete pärast reaktsiooni vabanenud metüülamiinist.
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Kui mul on mitu kilo määrdunud jahu, kuidas ma püüan sellest metüülamiinist vabaneda?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Metüülamiini lisamine ei andnud lahusele ja pulbrile värvi, kui sellele lisati hape. Ma kontrollisin segu diklorometaani, vaba aluse + metüülamiini lisandiga, segu pärast aminatsiooni, vesine metüülamiini kiht visati ära, diklorometaani kiht, tahtlikult, ei pestud veega. Soolhappe lisamine diklorometaanile ei andnud värvi, pulber langes kohe välja ja oli peaaegu valge (kerge kollakas varjund). Vajadusel võin anda täpsemat infot kogemuste kohta koos fotodega.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Täname teid uurimistöö eest! See on väärtuslik teave. Kas te võiksite siia lisada mõned pildid?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
vasakpoolne foto pärast happe lisamist diklorometaanile koos vaba aluse ja metüülamiini lisandiga (spetsiaalselt). parempoolne foto metüülamiinimise lõpp, enne metüülamiini vesikihi eraldumist
 

Attachments

  • hQwcv8Bb3Y.png
    hQwcv8Bb3Y.png
    846.3 KB · Views: 268
Top