Question Koidu redutseerimine mikrolaineärrituse abil - H3PO2/I

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Olen lugenud artikleid, kus mikrolainepõletamisel on kasutatud hüpofosfori, ka joodi on kasutatud mikrolainepõletamisel, nii et ma tahtsin teada, kas kellelgi on teavet kasepõletamise mikrolainepõletamise kohta, kasutades hüpo, joodi ja psuedoefadriini?

Teoreetiliselt ma mõtlesin, et premixing püha kolmainsus lisades seda mikrolaineahju siis seadistada sondi alla 160c alustada madala võimsusega ja ehitada seda...

sa peaksid olema võimeline haistma "seda lõhna", Kui "lõhn" ei ole tuvastatav, siis viska see tagasi mikrolaineahju teise kiirituse jaoks.

Kas kellelgi on selle teema kohta kirjandust?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Birchi reaktsioonis kasutatakse naatrium- või liitiummetalli vedelas veevabas ammoniaagis, bastard-variant nimega "shake and bake" toodab ammoniaaki kohapeal, mõlemal ei ole midagi pistmist reaktsioonidega, milles kasutatakse joodi ja punast fosforit või H3PO2 või H3PO3 või NaI või KI koos H3PO4-ga. Täiesti erinev ehitusplats sorry. Kõik need reaktsioonid on eksotermilised, väga eksotermilised, seega ei ole vaja mikrosuitsu või sarnaseid fantaasiaid.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Aitäh, sõber, tundub, et ma jään mantlipärija juurde.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mikrolained omavad keemias hämmastavat kasutamata potentsiaali reaktsiooniaegade ja lahustita reaktsioonide valdkonnas, kuid neid asju lugedes on oluline meeles pidada, et keemia jaoks mõeldud mikrolaine ei ole sama, millega te oma suppi soojendate.
Esiteks kasutab teie köögis olev mikrolaineahi võimsuse reguleerimiseks "töötsüklit". Kui te seadistate oma mikrolaineahju 50% võimsusele, siis see, mida ta tegelikult teeb, on töötamine täisvõimsusel ja 5 sekundit sisse ja 5 sekundit välja ( mitte täpselt 5 sekundit, see varieerub tootjati, vaid lihtsalt töötab täisvõimsusel ja siis ei emiteeri üldse). Teaduslik mikrolaineahi tegelikult reguleerib magnetroni väljundit. Ka mikrolaine kiirguse lainepikkus on reguleeritav ja see on üldiselt oluliselt madalam kui kaubanduslikul seadmel.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Aitäh, sõber, ma tõin keemia mikrolaineahju, sest minu lemmik P2P-meetod on leuckart. Shit saagikus, kuid amine täis võimsust.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
"Lõhn" - ma eeldan, et te viitate RP/I või sarnase reaktsiooni spetsiifilisele lõhnale, mis näitab, et reaktsioon on lõppenud, jah?
Mul on teile mõned naljakad faktid: "The Smell" on fenüülatsetooni ehk P2P lõhn. Jah, tõsiselt. Äärmiselt happelise keskkonna ja kõrge temperatuuri tõttu hüdrolüüsub osa Meth P2P-ks ja see ongi "The Smell".
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
tõepärane lugu. Ma alati arvasin, et see on ggod dope lõhn. kuni hiljuti töötades p2piga
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ma ei unusta kunagi oma mentorit, kes tõmbas välja kondensaatorisse topitud paberrätiku ja ta ütles "haista seda", enne kui ma lõhnastasin, küsisin, mida ma otsin, tema vastus, et see lõhnab hästi, aga te teate, et see on halb teile. Haha Fenüülatsetoon. Teil on õigus.
 
Top