BK-MDMA SÜNTEESI LIHTNE JA KIIRE MEETOD.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tere, siinkohal lisan bkmdma lihtsa ja lihtsa sünteesi koos fotodega protsessist ja valmistootest.
1- Alustuseks toodi kaks umbes 25-liitrist plasttünni ja ühe tünni sees lahustati 2,5 liitris DCM-is (diklorometaan) täpselt 500 g C.A.S: 52190-28-0 suurepärase kvaliteediga ja segati elektrilise puuriga koos bitti segava betooniga kuni lähteaine täieliku lahustumiseni, see ei võtnud kauem kui paar minutit.

2- nüüd lisati 1liit metüülamiini eri portsjonite kaupa umbes iga 10 minuti tagant 250 ml. Mingil ajal ei täheldatud temperatuuri tõusu, kuna kõik reaktiivid olid enne alustamist külmad, selle reaktsiooni puhul ei kasutatud mingil ajal soojust. kui kogu metüülamiin oli lisatud, lasti segada 40 minutit, kuni ei täheldatud enam metüülamiini gaasihaisu.

3- 50 minutit pärast reaktsiooni algust peatati segamine ja oodati mõned minutid, kuni eraldusid 2 kihti: alus ja ja metüülamiinist moodustunud vesikiht ja veel jälgi tootest, selleks kasutati teist plasttrumlit ja kiht Vees olev kiht eraldati uude trumlisse, et seejärel ekstraheerida osa vesikihti jäänud tootest. Selleks kasutati etüülatsetaati. 100 milliliitrit etüülatsetaati lisati iga kord kolm korda veekihile ja see koguti, et seda lisada. teise tamburisse, kus alus oli reserveeritud.

4- Kui 3 ekstraktsiooni olid ühinenud alusega samas tamburis, puhastati alus, selleks lisati rohkesti vett ja segati seda koos alusega ning kui vesi oli eraldatud, tühjendati kogu vesi teisest tamburist, jättes seega metülooni puhta aluse esimesse tamburisse. Seda puhastusprotsessi korrati vähemalt 3 korda, kuni alus ei andnud metüülamiini lõhna. Nüüd lisati baasi sisaldavasse trumlisse tubli peotäis magneesiumsulfaati ja jäeti see 20 minutiks kuivama, mille jooksul eemaldati teise ämbrisse sadestunud puhastusvett. Nagu näha, toimub kogu süntees ainult 2 plastmassist ämbri ja tavalise müüritöö puuriga, millel on mördi ja tsemendi segamiseks mõeldud otsik, ning hea veeallikas tootmisala lähedal.


5 - metüloonvesinikkloriidi moodustamine, selleks valmistati keeduklaasis piisavas koguses 36% HCL koos vähese külma atsetooniga, taaskord lülitati elektripuur sisse ja aluspõhja segati pidevalt ning hcl lisati väikeste portsjonite kaupa ja mõõdeti ph kuni ph 5 saavutamiseni, sel hetkel lõpetati HCL lisamine, kuid aluspõhja hoiti segamist veel veidi aega, kui me peatasime puurimise, siis täheldati palju hüdrokloriidi nii hõljumas kui ka seintel, kuubi põhjas ja puurile kinnitunud .


6- filtreerimisprotsess. Selleks võeti uuesti teine kuubik ja selle peale asetati filter, mis kinnitati pintsettidega kindlalt ja kogu lahus filtreeriti, jättes metülooni filtrisse kinni. Kuubik ja metülooni sisaldav auk kraabiti ja kuivatati hästi. see süüdati ja kuivatati õhu käes, et saada 90 % kuiva lähteaine tegelikust massist.


7- ümberkristallisatsioon . 490 g metülooni HCL-i pandi ümberkristalliseerimiseks vee ja atsetooniga proportsioonis: iga grammi HCL-i kohta 1,5 ml destilleeritud vett ja 1 ml atsetooni, mis moodustas mõned ilusad kristallid ja samal ajal puhastas selle puhtuse, et saavutada hea protsent puhta bkmdma-kristalli.
 

Attachments

  • vrh3Uu65TH.jpeg
    vrh3Uu65TH.jpeg
    3.1 MB · Views: 920
  • 0X7PfqWpSc.jpeg
    0X7PfqWpSc.jpeg
    3.2 MB · Views: 549
  • nmruQUViZM.jpeg
    nmruQUViZM.jpeg
    4 MB · Views: 509
  • LkDQEInp57.jpeg
    LkDQEInp57.jpeg
    2.8 MB · Views: 503
  • 7AhWKzkyVX.jpg
    7AhWKzkyVX.jpg
    3.8 MB · Views: 506
  • HQbnjcyo8J.jpg
    HQbnjcyo8J.jpg
    3.1 MB · Views: 495
  • bHlhQqDVtZ.jpg
    bHlhQqDVtZ.jpg
    2.7 MB · Views: 501
  • CnZlKL9z6S.jpg
    CnZlKL9z6S.jpg
    335.7 KB · Views: 484
  • VakztjSOrE.jpg
    VakztjSOrE.jpg
    2.7 MB · Views: 544

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kogu aeg, et lõpetada kogu protsess 2hour moodustada hcl..(rekristalliseerimise aeg on päeva, et luua kristallid)
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kus video sellest... saate teha ja jagada siin...
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
u on veebisaidil u muuta ainult IPA ja u kasutada atsetooni lihtne
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kuidas vaadata freebase
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Toas kui palju on temperatuur
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kuubikus on näha vaba alus, kuid pildil on lisatud hcl ja alus muutub tumedamaks
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Nüüd on minu riigis temperatuur 15°centigrades aprox
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Jah pulber hcl on kuiv pärast puta ümberkristalliseerijale
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Vaba alus sisse kuubis pruunikaskollane
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
kui kaua kestab reaktsioon metüülamiiniga? kas ma pean tünni tihedalt sulgema, et metüülamiin ei väljuks?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ei ,kuubik on avatud kogu reaktsiooniaja jooksul, ei ole vaja kuubikut sulgeda
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
25mints, kui on kõik lisatud
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma ainult naeran, sest ainus asi, mis on selles lihtne, on reaktsioonid, ma vaatasin selle esimese cas#, ja jah, ma arvan, et me varastame seda, JUST LIKE ON BREAKING BAD! Ma saan nüüd aru, hea! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-Bromo-3,4-metüleendioksüpropiofenoon on enamikus maailmas reguleerimata, kui te ei ela Floridas.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma näen, et Hiinas on see odav. USAs on see 400 $/g, kui seda saab. Kui kellelgi on see us laos. Ma tean ostjat 10-kordse hinnalisandiga.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Hiinas nad ei müü bk mdma, sest on illigal ainult mõned analoog eutilooni ja on sitt kiiruse ravim. Bk mdma on palju rohkem nagu mdma
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma rääkisin eelkäijast
1-(1,3-bensodioksool-5-üül)-2-brom-1-propanoon; 3',4'-Metüleendioksü-α-bromopropiofenoon
Teie C.A.S.: 52190-28-0
Üks koht ütleb 10 $/kg 😜 ja ohutu saatmine. Kohaletoimetamine teie uksele DEA poolt, ma arvan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
mitte 10 $/kg eest. Ma saan 2-karbometoksü-3-tropinooni alibaba'st, 30 $ / kg eest, kuid ma maksaks 300 $ ameerika allikast, nii et hankige!
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
2cmt ei saa olla nii odav, madalaim hind, mida ma olen näinud, on 1500 $/kg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nüüd ma ei väida, et te tegelikult saaksite sellekätte.
BWtxMTVqPQ
3MQOx0XWa2
PEzltMgAh6
IbFK1nrOCg
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
See ei ole sama xD
Ta kasutab 2broml-3,4metüleenodioksüpropiofenooni
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
on kohe selge, et teil puudub kogemus Hiina tarnijatega töötamisel. Raha, mida nad Alibaba tootekaardile kirjutavad, ei vasta tõele. tegeliku hinna saamiseks peaksite alati otse tarnijale kirjutama, ja te olete väga häiritud, sest tegelik hind on palju kõrgem.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Miks võtab metüülimine DCM-iga 50 minutit? Tavaliselt DCM-iga selle 2 tundi ei? ja te lasete kuubi lahti, kui teete metüülimist? Sest metüülamiini gaas tuleb välja, kui te ei sulge kuubikut.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Kui see on teine lähteaine ja ei ole aega ega tootmismeetodeid kui teised katinoonid... kuid ma mõistan teie kahtlusi.
 
Top