Must MDMA HCl

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Töödeldud MDP2P 28578-st, kasutades fosforhapet, seejärel vaakumdestilleeritud. Kinnitatud naatriumbisulfitiga. Seejärel jätkas MDP2P kasutamist Al/Hg, Leuckart-Wallachi ja NaBH4 muundamisega. Seejärel vaakumdestilleeriti iga 3 protseduuri tulemus ja testiti Marquis reaktiiviga, mis näitas lillat kuni musta värvust. Nüüd on siin, kus see muutub ebatavaliseks, nii tiitrimine 37% HCl-ga kui ka gaasistamine HCl-ga, kasutades väävelhapet, mis on tilgutatud HCl-ga, seejärel lahusti aurustamine isegi ilma kuumuseta annab pigi musta MDMA-kristalli. Kõik 3 protseduuri andsid musta MDMA-d.

Kas see tuleneb 28578 lisandist või on võimalik mustat lisandit kuidagi eemaldada?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ma thunk ainult teha üks recrystslizer koos acetona /h2o puhas toode kena
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Tere, härrased, olen pseudoefedriinist metamfetamiini valmistamisel kokku puutunud sellise olukorraga. Arvan, et need on põhjustatud liigsest hapestamisest ja veest. See must kompleks tundub nagu rauahüdroksiidkolloid, mis on väga kangekaelne, kuid nad lahustuvad etanoolis/metanoolis ja on lahustumatud teistes orgaanilistes lahustites. Minu viimane lahendus on lahustada kõik ained veevabas etanoolis, panna need poolläbilaskvasse membraani ja siis panna need keeduklaasi, mis sisaldab destilleeritud vett. Segamise all laske metamfetamiinvesinikkloriidil siseneda vette läbi poolläbilaskva membraani, samas kui must kompleks jääb poolläbilaskvasse membraani. Lõpptoode on väga puhas ja kreemjasvalge. Kuid see on väga aeganõudev.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Just nädal tagasi uurisin selleks otstarbeks osmoosi ringlusveefiltrite turgu.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Te võite näiteks 2-3 korda proovida ümberkristalliseerimist, kui teil ei ole eriteadmisi, kuidas lahustada kolloide ja eemaldada orgaanilisi külgi. Ma ei tea, KUIDAS te kristalliseerite, kuid minu kristalliseerumine töötab selliseks otstarbeks ideaalselt.

Siin mees varem rääkis sulle membraanfiltreerimisest. See võib olla väärt.
 
Top